Top 10 Cordless Heat Gun – Opalarki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Einhell

#ad

18 V, szerokostrumieniowa, Einhell TE-HA 18 Li Solo Power X-Change akumulatorowy pistolet na gorące powietrze litowo-jonowy, bez akumulatora i ładowarki, 2 poziomy temperatury, w zestawie dysza redukcyjna, odblaskowa

#ad
Einhell #ad - Mechaniczny zrzut dyszy ułatwia wyjmowanie dyszy redukcyjnej, szerokostrumieniowej i odblaskowej. Einhell te-ha 18 li – solo pistolet na gorące powietrze to elastyczny członek wysokiej jakości rodziny Power X-Change.

Wydajny pistolet na gorące powietrze jest wyposażony w dwa stopnie temperatury 350°C + 550°C: do delikatnego formowania tworzyw sztucznych w modelarstwie, do usuwania folii klejącej lub starych lakierów, resztek kleju i warstw farby. Na wyświetlaczu led wybrany poziom temperatury jest widoczny na pierwszy rzut oka. Bezpieczną pracę zapewnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dostawa bez akumulatora i ładowarki z wydajnej serii Power X-Change, które są dostępne oddzielnie, na przykład jako praktyczny zestaw startowy.

Jako członek rodziny wydajnej Power X-Change wszystkie akumulatory PXC są kompatybilne z pistoletem na gorące powietrze. Ergonomiczny uchwyt z miękkim uchwytem zapewnia pewny chwyt. Powierzchnia do przechowywania nadaje się do użytku stacjonarnego, rozkładany metalowy hak służy do elastycznej pracy.
MarkaEinhell #ad
ProducentEinhell #ad
Wysokość2.6
Długość7.72
Waga1.37
Szerokość6.5
Numer części4520500
Model4520500
Gwarancja2 lat

2. SEEKONE

#ad

350°C, zabezpieczenie przed przeciążeniem, 350 W, ręczna suszarka na gorące powietrze z dyszą ze stali nierdzewnej, dopuszczenie CE, przenośna, norma UE, SEEKONE Mini pistolet na gorące powietrze

#ad
SEEKONE #ad - Jeśli lubisz majsterkowanie, usuwania farby, naprawy elektroniki, usuwania pęcherzyków powietrza, produkcji świec, suszenia akwareli, jest to wspaniałe narzędzie do wykonywania własnych, ręcznie wykonanych prac. Ergonomiczne wzornictwokonstrukcja przypominająca ołówek i niewielka waga sprawiają, że pistolet na gorące powietrze jest przyjemny w trzymaniu.

Ten mini pistolet na gorące powietrze może być używany do zaciskania, rozmrażania itd. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Dzięki wysuwanemu uchwytowi pistolet termokurczliwy stoi stabilnie na stole i może być używany bez użycia rąk. Jeśli coś się stało z produktem, możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym zespołem. Co otrzymasz1 x pistolet na gorące powietrze 350 w, 1 x dysza odblaskowa, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Wszechstronne zastosowanieszerokie zastosowanie i idealne do projektów diy.

Mini pistolet na gorące powietrze jest szczególnie idealny, aby dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i skoncentrować wysoką temperaturę w wąskim obszarze. Narzędzia o wysokiej wydajnościelektryczny mini pistolet na gorące powietrze z silnikiem 3, 0 A może w ciągu kilku sekund osiągnąć temperaturę 350°C 662℉ i przepływ powietrza 300 l/min, aby zapewnić komfort pracy. Pierwszorzędna jakość i bezpieczeństwomoc tej opalarki jest wbudowana dzięki ochronie przed przegrzaniem i wyłącza się automatycznie w przypadku przegrzania, aby zapobiec topieniu i pożarowi.
MarkaSEEKONE #ad
ProducentSEEKONE #ad
Numer częściHG350
ModelHG350

3. SEEKONE

#ad

Ceramiczny rdzeń grzewczy, SEEKONE Zestaw pistoletu na gorące powietrze, lutowania i kurczenia, szybkie nagrzewanie do lakierowania, elektryczna suszarka na gorące powietrze, zmienna regulacja temperatury od 60°C do 600°C, dmuchawa gorącego powietrza z 7 akcesoriami

#ad
SEEKONE #ad - Bezpośredni kontakt z gorącymi dyszami może spowodować poważne oparzenia. Odporność na wysokie temperatury: profesjonalny pistolet na gorące powietrze jest wykonany z tworzywa sztucznego ABS, odpornego na wysokie temperatury nylonu i stali nierdzewnej. Ceramiczne ogrzewanie – szybkie nagrzewanie: szybkie nagrzewanie w 1, 5 sekundy.

Jeśli temperatura wewnątrz jest zbyt wysoka, ogrzewanie zostanie automatycznie zatrzymane. Nie martw się o bezpieczeństwo, pistolet na gorące powietrze jest wyposażony w tryb ochrony przed przegrzaniem. Ergonomiczny uchwyt i drążek boczny zapobiegają przypadkowemu kontaktowi z dyszą i poprawiają wydajność bezpieczeństwa. Bardzo dobrze nadaje się do rozmrażania zamarzniętych rur, usuwania farby. Proszę używać ostrożnie: pistolet na gorące powietrze może osiągnąć temperaturę 600°C. Pistolet na gorące powietrze seekone z ceramicznym ogrzewaniem zapewnia większą wydajność do szybkiego nagrzewania do 600°C.

Jeśli jednak temperatura jest niska, pistolet na gorące powietrze może nie osiągnąć maksymalnej temperatury. Gwarancja i obsługa klienta: w zestawie 1 x pistolet na gorące powietrze 2000 w, 1 x skrobak, 4 x dysze, 1 x szpachelka. Temperatura pistoletu na gorące powietrze może być dostosowana do różnych wymagań roboczych 60℃ - 600℃. Może pracować przez wiele godzin bez uszkodzenia w najwyższej temperaturze, a uchwyt jest całkowicie izolowany.
MarkaSEEKONE #ad
ProducentSEEKONE #ad
Numer częściSDL-8622
ModelSDL-8622

4. DriSubt

#ad

Schnurlos, kabellos mit 4 Düsen zum Abbeizen, Heißluftpistole, kompatibel mit MaKita 18 V Li-Ion-Akku, strapazierfähig, Biegen von Rohren ohne Batterie

#ad
DriSubt #ad - Eingebauter schutzdiese batteriebetriebene heizpistole wird mit einem kompletten Satz integrierter Schutzmaßnahmen geliefert, um Überhitzung, Überstrom und Überstrom der Batterie zu verhindern. Es ist kompatibel mit makita 18v lxt lithium-ionen-akkus, einschließlich BL1830 BL1840 BL1850 BL1850B BL1860 BL1860B.

Nicht für schwere Arbeiten geeignet. Wissenschaftliches ergonomisches designdie oberfläche des griffs ist rau, der verletzungen durch wiederholte Belastung verhindern kann. Verwenden Sie es selbstbewusst. Weit verbreitetheißluftpistole zum abbeizen enthält 4 düsenaufsätze, vinylverpackungen, gebogenes PVC, um die Bedürfnisse vieler verschiedener Anwendungen zu erfüllen. Ideal zum schrumpfen von schrumpfschlauch, Schrumpffolie, Handy-Reparaturen, Erhitzen von PVC, Elektronik, was rutschfest ist und die Reibung erhöhen kann. Sehr geeignet für schrumpfschläuche, Handwerk, Lösen rostiger Bolzen und andere Heiz- oder Auftauzwecke.

Luftdurchsatz: 100-280l/min bitte beachten Sie, dass es nicht mit der kabelgebundenen Heizpistole übereinstimmt. Niedriger modus bietet 50 ℃. 6 modi leistungsstarke leistungdie maximale ausgangstemperatur der heizpistole kann 550 Grad Celsius erreichen. Die heißluftpistole verfügt über einen wissenschaftlichen ergonomischen Designgriff, Entfernen von Farbe oder Bodenfliesen, Lösen von verrosteten Schrauben und anderen Heiz- oder Auftauzwecken. Kabelloses design für einfache bedienung die heißluftpistole ist kabellos und wird von einer 18-v-Batterie betrieben.
MarkaDriSubt #ad
ProducentDriSubt #ad
Numer części0064
Model0064

5. NEU MASTER

#ad

Mini pistolet na gorące powietrze – ręczna suszarka na gorące powietrze 500 W, szybkie nagrzewanie, dmuchawa gorącego powietrza z 2 ustawieniami temperatury do rzemiosła z żywicy akrylowej,

#ad
NEU MASTER #ad - Przyjazna obsługa klienta – oferujemy serwis zastępczy zamiast naprawy. Atwa w użyciu: ta lekka suszarka na gorące powietrze 0, który zapewnia mniejsze zmęczenie podczas użytkowania. Profesjonalny silnik zapewnia stabilne ogrzewanie, które może pracować w maksymalnej temperaturze przez ponad 300 godzin.

Niska temperatura do prostych prac ręcznych, w których wymagane są wyższe temperatury. Wbudowany uchwyt umożliwia stabilne ustawienie dla pracy bez użycia rąk, 35 kg jest wyposażona w antypoślizgowy wystający punkt, a kabel 2 m umożliwia elastyczne poruszanie się w dużym obszarze. Duża moc: mini suszarka na gorące powietrze zapewnia wysoką temperaturę 450°C przy mocy 500 W, która może pracować szybko i wydajnie. Bezpieczeństwo i ochrona przed przeciążeniem: norma ue i dopuszczenie CE mini pistolety na gorące powietrze z kablem 2 m, ulepszony zintegrowany program ochrony przed przeciążeniem zapobiega przegrzaniu i spalaniu suszarki na gorące powietrze, co wydłuża żywotność.

2 ustawienia temperatury: i: 250℃, ii: 450℃, wysoka temperatura do mniejszych prac domowych, mini pistolet na gorące powietrze można ustawić za pomocą przycisku. Szerokie zastosowanie: ta suszarka na gorące powietrze jest dostarczana z dyszą koncentracyjną, która kieruje strumień ciepła na dokładną powierzchnię, naprawy elektroniki, co jest idealne do kurczenia węży, gięcia rur PVC, opakowań winylowych, wytłaczania oraz innych celów suszenia i rozmrażania.
MarkaNEU MASTER #ad
ProducentNEU MASTER #ad
Wysokość2.48
Długość11.34
Waga0.77
Szerokość2.76
Numer częściHG0060
ModelHG0060

6. DEWALT

#ad

DEWALT Akumulatorowy pistolet na gorące powietrze, 18 V podstawa

#ad
DEWALT #ad - Moduł momentu obrotowego z bezpiecznym i niezawodnym momentem wyłączenia zapewnia precyzyjne wkręcanie we wszystkich ustawieniach. Atwy w obsłudze przełącznik elektroniczny zapewnia dokładne nawiercanie i precyzyjne wkręcanie. Optymalnie dobrana 2-biegowa, w pełni metalowa przekładnia zapewnia idealne przenoszenie siły, 15-stopniowy.
MarkaDEWALT #ad
ProducentDewalt #ad
Wysokość3.19
Długość8.78
Waga1.32
Szerokość6.73
Numer częściDCE530N-XJ
ModelDCE530N-XJ
Gwarancja24 Miesięcy

7. KAIWEETS

#ad

Ręczna suszarka na gorące powietrze z, 450 W, ręczna suszarka na gorące powietrze z 2 ustawieniami temperatury, KAIWEETS Mini pistolet na gorące powietrze 450°C z dyszą ze stali nierdzewnej

#ad
KAIWEETS #ad - Praktyczne akcesoria - pistolet na gorące powietrze keh01 z metalowym stojakiem, aby dokładnie skierować strumień ciepła na powierzchnię, bardziej wytrzymały i bezpieczny do pracy bez użycia rąk, oraz centralna dysza, aby poprawić wydajność.

Szerokie zastosowanie - kaiweets keh01 jest idealny do majsterkowania, napraw elektroniki, pakowania winylowego, łączników drutowych, gięcia rur PCW, rzemiosła, węży termokurczliwych, wytłaczania i innych zastosowań związanych z suszeniem i rozmrażaniem. Regulowane 2 ustawienia ogrzewaniapistolet na gorące powietrze kaiweets keh01 450 w z 2-pozycyjnym przełącznikiem temperatury i przepływu powietrza, I: 250°C 300l/min, II: 450°C 500l/minutę; łatwe przełączanie pomiędzy żądanymi ustawieniami za pomocą jednego nacisku.

Bezpieczna konstrukcjapodwójny wylot powietrza i wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem skutecznie zapobiegają przegrzaniu produktu i przedłużają jego żywotność, a izolowany kabel o długości 1, 5 m minimalizuje ryzyko elektryczne dla maksymalnego bezpieczeństwa. Co otrzymasz: 1 x mini pistolet na gorące powietrze 450 W, 1 x dysza, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim.
MarkaKAIWEETS #ad
ProducentKAIWEETS #ad
Wysokość1.77
Długość9.84
Szerokość2.17
Numer częściRED
ModelKEH01

8. Laser

#ad

Laser Tools 6848 Flammenlose Heißluftgerät

#ad
Laser #ad - 20–25 minuten bei Mid Einstellung. Variable hitze/temperaturbereich bis 650 Grad C. Stabiles Katalysator Heizung-System. Kraftstoff: 5, 5 ml butan Feuerzeuggas Gas-erhältlich von Zeitschriftenladen/Supermärkten. Laufzeit ca. Features: sofort elektronische Zündung, nachfüllbaren Tank mit Sichtfenster. Maße 110 x 27 x 85 mm. Hitze schrumpfen Röhren – Ersatz erhältlich. Nettogewicht ohne gas 68 gramm. Inkl.
MarkaLaser #ad
ProducentThe Tool Connection Ltd #ad
Wysokość6.93
Długość1.18
Waga0.2
Szerokość3.94
Numer części6848
Model6848

9. Makita

#ad

Makita DHG181ZK akumulatorowa dmuchawa gorącego powietrza 18 V bez akumulatora, niebieska, bez ładowarki w walizce transportowej

#ad
Makita #ad - Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja. Kompatybilny z różnymi dyszami. Gumowany miękki uchwyt. Przełącznik z blokadą włączania i wyłączania. Z oświetleniem LED.
MarkaMakita #ad
ProducentMakita Werkzeug GmbH #ad
Wysokość10.04
Długość6.81
Waga2.2
Szerokość3.11
Numer częściDHG181ZK
ModelDHG181ZK
GwarancjaGwarancja ustawowa

10. Chengsuwei

#ad

Bezprzewodowy pistolet na gorące powietrze do akumulatora litowo-jonowego Milwaukee M18 18 V, zabezpieczenie przed przeciążeniem, 400 W 990℉ 532 ℃, z 4 końcówkami dysz do folii termokurczliwej,

#ad
Chengsuwei #ad - W ciągu 30 sekund z bardzo skoncentrowanym, bez płomienia w celu ochrony otaczających komponentów i okablowania. Zaprojektowany z przyciskiem Lock-on, naprawdę wolne ręce. Tylko narzędzia, 48-11-1850, 48-59-1850, c18b, 48-11-1828, m18b, 48-11-1850, 48-11-1850. Rzemiosło, produkcja świec, produkcja świec, rozmrażania itd. Nasz zespół wsparcia jest dostępny w wersji 24/7, wszystkie inne problemy z przenośnym bezprzewodowym pistoletem grzewczym, kliknij "Zadaj pytanie" na naszym sklepie lub w opcjach "ZAMÓWIENIA" kliknij "Kontakt ze sprzedawcą".

Szerokie zastosowanie:- ten pistolet na gorące powietrze jest wyposażony w 4 dodatkowe dysze, usuwanie farby, może kontrolować przepływ powietrza i koncentrować ciepło w określonych obszarach, co znacznie poprawia praktyczność pistoletów na gorące powietrze. Bezpieczna ochrona i bez przewodu: pistolet na gorące powietrze jest wykonany z wysokiej jakości materiału, posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem, wbudowaną ochroną przed niskim napięciem, po aktywacji naciśnij przycisk, przegrzaniem, aby uruchomić pistolet na gorące powietrze, aby uniknąć uszkodzenia pistoletów na gorące powietrze i obwodów.

Ten bezprzewodowy pistolet na gorące powietrze spełnia różne potrzeby DIY, węże termokurczliwe, lutowanie, takie jak opakowania termokurczliwe, napraw elektronicznych, kalkomania, usuwanie pęcherzyków powietrza. Doskonała obsługa klienta: - oferujemy 30-dniowy zwrot pieniędzy i 12-miesięczną gwarancję. 11-18 52, 48-11-1811, m18b2, li18, 48-11-1840, 48-11- 1822, 48-11-1841, 48-11-1820, m18b2. Narzędzie o wysokiej wydajności:- elektryczny pistolet lutowniczy nagrzewa się do maksymalnej temperatury 990 stopni Fahrenheita 532°C i strumieniu powietrza 300 l/min maks.
MarkaChengsuwei #ad
ProducentChengsuwei Co.,Ltd #ad