Top 10 Mobiltelefon Ohne Vertrag Samsung – Telefony komórkowe bez blokady

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Samsung

#ad

Ciemnoniebieski, 36, Samsung Galaxy S20 FE 5G, telefon komórkowy w 6 wspaniałych kolorach, 128 GB/6 GB RAM, akumulator 4500 mAh, wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,5", smartfon z systemem Android

#ad
Samsung #ad - Uczta dla oczu: wyświetlacz infinity-o super amoled o przekątnej 6, 5 cala S20 FE 5G może płynnie wyświetlać filmy i gry dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz. Wi-fi: 802. 11 a/b/g/n/ac/ax 2, przycinaj, Bluetooth 5. 0 Dla prawdziwych gwiazd strzelania: dzięki potrójnej kamerze z teleobiektywem możesz robić zdjęcia i filmy niemal na profesjonalnym poziomie za pomocą dużego smartfona.

Do bingewatcher: odporny na wodę i kurz telefon komórkowy³ ma ogromne rezerwy energii o pojemności 4500 mAh i dzięki procesorowi Snapdragon SM 865 zapewnia płynną wydajność, dzięki czemu podczas kolejnego maratonu seryjnego nie można nic tak szybko wyciągnąć z spokoju. Atwa edycja i szybkie udostępnianie: dzięki edytorowi zdjęć i filmów galaxy s20 fe 5g oferuje prawdziwe narzędzie do edycji zdjęć i filmów – z łatwością powiększaj, 4 GHz + 5 GHz, MIMO, HE80, 1024-QAM, stosuj filtry i efekty oraz przejdź do kanałów mediów społecznościowych.

Tak kolorowy i kolorowy: samsung galaxy s20 fe 5g jest dostępny w 6 jaskrawych kolorach: Cloud Lavender, Cloud Mint, Cloud Orange, Cloud Navy, Cloud Red i Cloud White. Bezpłatne przedłużenie gwarancji na 3 lata.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.33
Długość6.29
Waga0.01
Szerokość2.93
Numer częściF-SMG781BZBAMZ
ModelF-SMG781BZBAMZ
Gwarancja36 miesięcy gwarancji producenta

2. Samsung

#ad

256 GB/8 GB RAM, akumulator 4500 mAh, smartfon z systemem Android bez umowy, Samsung Galaxy S20 FE, wyświetlacz Super AMOLED 6,5 cala, telefon komórkowy w kolorze ciemnoniebieskim z 36-miesięczną

#ad
Samsung #ad - Tak kolorowy i kolorowy: samsung galaxy s20 fe jest dostępny w 6 jaskrawych kolorach: Cloud Lavender, Cloud Mint, Cloud Orange, Cloud Navy, Cloud Red i Cloud White. Do bingewatcher: odporny na wodę i kurz telefon komórkowy³ ma ogromne rezerwy energii o pojemności 4500 mAh i dzięki procesorowi Exynos 990 zapewnia płynną wydajność, dzięki czemu podczas kolejnego maratonu seryjnego nic nie będzie można tak szybko wyjść z spokoju.

Atwa edycja i szybkie udostępnianie: dzięki edytorowi zdjęć i filmów galaxy s20 FE oferuje prawdziwe narzędzie do edycji zdjęć i filmów – łatwo powiększaj, przycinaj, stosuj filtry i efekty oraz przejdź do kanałów mediów społecznościowych.

Uczta dla oczu: wyświetlacz infinity-o super amoled o przekątnej 6, 5 cala umożliwia płynne wyświetlanie filmów i gier dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dla prawdziwych gwiazd strzelania: dzięki potrójnej kamerze z teleobiektywem możesz robić zdjęcia i filmy niemal na profesjonalnym poziomie za pomocą dużego smartfona. Bezpłatne przedłużenie gwarancji na 3 lata.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.33
Długość6.29
Szerokość2.93
Numer częściF-SMG780ZBHAMZ
ModelF-SMG780ZBHAMZ
Gwarancja36 miesięcy gwarancji producenta

3. Samsung

#ad

128 GB/6 GB RAM, Snapdragon SM 865/128 GB,, wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,5", telefon komórkowy w kolorze zielonym, akumulator 4500 mAh, Samsung Galaxy S20 FE 5G, smartfon z systemem Android

#ad
Samsung #ad - Atwa edycja i szybkie udostępnianie: dzięki edytorowi zdjęć i filmów galaxy s20 fe 5g oferuje prawdziwe narzędzie do edycji zdjęć i filmów – z łatwością powiększaj, przycinaj, stosuj filtry i efekty oraz przejdź do kanałów mediów społecznościowych.

Dla prawdziwych gwiazd strzelania: dzięki potrójnej kamerze z teleobiektywem możesz robić zdjęcia i filmy niemal na profesjonalnym poziomie za pomocą dużego smartfona. Uczta dla oczu: wyświetlacz infinity-o super amoled o przekątnej 6, 5 cala S20 FE 5G może płynnie wyświetlać filmy i gry dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz. Tak kolorowy i kolorowy: samsung galaxy s20 fe 5g jest dostępny w 6 jaskrawych kolorach: Cloud Lavender, Cloud Orange, Cloud Navy, Cloud Mint, Cloud Red i Cloud White.

Bezpłatne przedłużenie gwarancji na 3 lata. Do bingewatcher: odporny na wodę i kurz telefon komórkowy³ ma ogromne rezerwy energii o pojemności 4500 mAh i dzięki procesorowi Snapdragon SM 865 zapewnia płynną wydajność, dzięki czemu podczas kolejnego maratonu seryjnego nie można nic tak szybko wyciągnąć z spokoju.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.33
Długość6.29
Waga0.42
Szerokość2.93
Numer częściF-SMG781BZGAMZ
ModelF-SMG781BZGAMZ
Gwarancja36 miesięcy gwarancji producenta

4. Samsung

#ad

Akumulator 4500 mAh, Samsung Galaxy S20 FE 5G, 128 GB/6 GB RAM, wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,5", telefon komórkowy w kolorze, Snapdragon SM 865/128 GB, smartfon z systemem Android

#ad
Samsung #ad - Tak kolorowy i kolorowy: samsung galaxy s20 fe 5g jest dostępny w 6 jaskrawych kolorach: Cloud Lavender, Cloud Navy, Cloud Orange, Cloud Mint, Cloud Red i Cloud White. Wi-fi: 802. 11 a/b/g/n/ac/ax 2, Bluetooth 5. 0 Bezpłatne przedłużenie gwarancji na 3 lata.

Uczta dla oczu: wyświetlacz infinity-o super amoled o przekątnej 6, 4 ghz + 5 ghz, 5 cala s20 fe 5g może płynnie wyświetlać filmy i gry dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dla prawdziwych gwiazd strzelania: dzięki potrójnej kamerze z teleobiektywem możesz robić zdjęcia i filmy niemal na profesjonalnym poziomie za pomocą dużego smartfona. Do bingewatcher: odporny na wodę i kurz telefon komórkowy³ ma ogromne rezerwy energii o pojemności 4500 mAh i dzięki procesorowi Snapdragon SM 865 zapewnia płynną wydajność, dzięki czemu podczas kolejnego maratonu seryjnego nie można nic tak szybko wyciągnąć z spokoju.

Atwa edycja i szybkie udostępnianie: dzięki edytorowi zdjęć i filmów galaxy s20 fe 5g oferuje prawdziwe narzędzie do edycji zdjęć i filmów – z łatwością powiększaj, przycinaj, stosuj filtry i efekty oraz przejdź do kanałów mediów społecznościowych.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.33
Długość6.29
Waga0.42
Szerokość2.93
Numer częściF-SMG781BZRAMZ
ModelF-SMG781BZRAMZ
Gwarancja36 miesięcy gwarancji producenta

5. Samsung

#ad

128 GB/ 6 GB RAM, wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,5", smartfon z systemem Android, Samsung Galaxy S20 FE 5G, telefon komórkowy w kolorze pomarańczowym z 36 miesięczną, akumulator 4500 mAh

#ad
Samsung #ad - Atwa edycja i szybkie udostępnianie: dzięki edytorowi zdjęć i filmów galaxy s20 fe 5g oferuje prawdziwe narzędzie do edycji zdjęć i filmów – z łatwością powiększaj, przycinaj, stosuj filtry i efekty oraz przejdź do kanałów mediów społecznościowych.

Bezpłatne przedłużenie gwarancji na 3 lata. Tak kolorowy i kolorowy: samsung galaxy s20 fe 5g jest dostępny w 6 jaskrawych kolorach: Cloud Lavender, Cloud Orange, Cloud Navy, Cloud Mint, Cloud Red i Cloud White. Dla prawdziwych gwiazd strzelania: dzięki potrójnej kamerze z teleobiektywem możesz robić zdjęcia i filmy niemal na profesjonalnym poziomie za pomocą dużego smartfona. Do bingewatcher: odporny na wodę i kurz telefon komórkowy³ ma ogromne rezerwy energii o pojemności 4500 mAh i dzięki procesorowi Snapdragon SM 865 zapewnia płynną wydajność, dzięki czemu podczas kolejnego maratonu seryjnego nie można nic tak szybko wyciągnąć z spokoju.

Uczta dla oczu: wyświetlacz infinity-o super amoled o przekątnej 6, 5 cala S20 FE 5G może płynnie wyświetlać filmy i gry dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.33
Długość6.29
Waga0.42
Szerokość2.93
Numer częściF-SMG781BZOAMZ
ModelF-SMG781BZOAMZ
Gwarancja36 miesięcy gwarancji producenta

6. Samsung

#ad

Bateria 4500 mAh, 256 GB / 8 GB RAM, smartfon z Androidem bez umowy, telefon komórkowy w kolorze białym z 36-miesięczną gwarancją producenta Wyłącznie w Amazon, Samsung Galaxy S20 FE, 6,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED

#ad
Samsung #ad - Dla prawdziwych gwiazd strzelania: dzięki potrójnemu aparatowi z teleobiektywem możesz robić zdjęcia i filmy niemal na profesjonalnym poziomie za pomocą dużego smartfona. Tak kolorowy i kolorowy: samsung galaxy s20 fe jest dostępny w 6 jaskrawych kolorach: cloud lavender, chmurowa pomarańcza, chmura granatowa, chmura miętowa, chmura czerwona i chmurowa biel.

Przydatny dla oczu: wyświetlacz o przekątnej 6, 5 cala Infinity o super amoled umożliwia płynne wyświetlanie filmów i gier dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz. Do binwatcherów: odporny na wodę i kurz telefon komórkowy ma ogromne rezerwy energii o pojemności 4500 mAh i dzięki procesorowi Exynos 990 zapewnia płynną wydajność przez bank, dzięki czemu nie będzie w stanie nic tak szybko wyrwać z spokoju podczas kolejnego maratonu seryjnego.

Atwa edycja i szybkie udostępnianie: za pomocą edytora zdjęć i filmów galaxy s20 fe oferuje prawdziwe narzędzie do edycji zdjęć i filmów – z łatwością powiększaj, przycinaj, stosuj filtry i efekty oraz przejdź do swoich kanałów mediów społecznościowych. Bezpłatne przedłużenie gwarancji na 3 lata.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.33
Długość6.29
Szerokość2.93
Numer częściF-SMG780ZWHAMZ
ModelF-SMG780ZWHAMZ
Gwarancja36 miesięcy gwarancji producenta

7. Samsung

#ad

Smartfon z systemem Android, telefon komórkowy w kolorze oliwkowym, wyświetlacz Dynamic AMOLED 6,4 cala, akumulator 4500 mAh, 128 GB/6 GB RAM, Samsung Galaxy S21 FE 5G

#ad
Samsung #ad - Wciągający ekran telefonu komórkowego, że można prawie zapomnieć, który jest tak imponujący, co jest prawdziwe; duży wyświetlacz Dynamic AMOLED o częstotliwości do 120 Hz Galaxy S21 FE 5G zapewnia żywe kolory i jasność nawet przy jasnym świetle słonecznym.

Wydajny procesor jest energooszczędny i tak inteligentny, że możesz doświadczyć graficznych zadań w grach i wielozadaniowych z telefonu z systemem Android, jak sobie tego życzysz. Bezpłatne przedłużenie gwarancji na 3 lata. Akumulator 4500 mah wraz z energooszczędnym wyświetlaczem i mocnym procesorem zapewnia długą wydajność baterii, również w sieci 5G, dzięki czemu można oglądać wiele odcinków i wiele najnowszych kropli bez konieczności wykładania smartfona 5G z ręki.

Nasz nowy smartfon bazuje na tym, co kochasz, dzięki czemu możesz się nim cieszyć każdego dnia. Tryb portretowy skupia się na motywie – wystarczy dodać efekt, aby nadać nagraniu inny nastrój, a następnie przesłać go bezpośrednio z telefonu komórkowego 5G do mediów społecznościowych.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.31
Długość6.13
Waga0.39
Szerokość2.93
Numer częściF-MG990BLGFAMZ
ModelF-MG990BLGFAMZ
Gwarancja3 Lat

8. Samsung

#ad

Smartfon z systemem Android, akumulator 4500 mAh, 128 GB/6 GB RAM, telefon komórkowy lawendowy, wyświetlacz Dynamic AMOLED o przekątnej 6,4 cala, Samsung Galaxy S21 FE 5G

#ad
Samsung #ad - Tryb portretowy skupia się na motywie – wystarczy dodać efekt, aby nadać nagraniu inny nastrój, a następnie przesłać go bezpośrednio z telefonu komórkowego 5G do mediów społecznościowych. Wciągający ekran telefonu komórkowego, że można prawie zapomnieć, który jest tak imponujący, co jest prawdziwe; duży wyświetlacz Dynamic AMOLED o częstotliwości do 120 Hz Galaxy S21 FE 5G zapewnia żywe kolory i jasność nawet przy jasnym świetle słonecznym.

Wydajny procesor jest energooszczędny i tak inteligentny, że możesz doświadczyć graficznych zadań w grach i wielozadaniowych z telefonu z systemem Android, jak sobie tego życzysz.

Akumulator 4500 mah wraz z energooszczędnym wyświetlaczem i mocnym procesorem zapewnia długą wydajność baterii, również w sieci 5G, dzięki czemu można oglądać wiele odcinków i wiele najnowszych kropli bez konieczności wykładania smartfona 5G z ręki. Bezpłatne przedłużenie gwarancji na 3 lata. Nasz nowy smartfon bazuje na tym, co kochasz, dzięki czemu możesz się nim cieszyć każdego dnia.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.31
Długość6.13
Waga0.39
Szerokość2.93
Numer częściF-MG990BLVFAMZ
ModelF-MG990BLVFAMZ
Gwarancja3 Lat

9. Samsung

#ad

256 GB/8 GB RAM, smartfon z systemem Android, telefon komórkowy lawendowy, wyświetlacz Dynamic AMOLED o przekątnej 6,4 cala, Samsung Galaxy S21 FE 5G, akumulator 4500 mAh

#ad
Samsung #ad - Akumulator 4500 mah wraz z energooszczędnym wyświetlaczem i mocnym procesorem zapewnia długą wydajność baterii, również w sieci 5G, dzięki czemu można oglądać wiele odcinków i wiele najnowszych kropli bez konieczności wykładania smartfona 5G z ręki.

Tryb portretowy skupia się na motywie – wystarczy dodać efekt, aby nadać nagraniu inny nastrój, a następnie przesłać go bezpośrednio z telefonu komórkowego 5G do mediów społecznościowych. Nasz nowy smartfon bazuje na tym, co kochasz, dzięki czemu możesz się nim cieszyć każdego dnia. Wciągający ekran telefonu komórkowego, który jest tak imponujący, że można prawie zapomnieć, co jest prawdziwe; duży wyświetlacz Dynamic AMOLED o częstotliwości do 120 Hz Galaxy S21 FE 5G zapewnia żywe kolory i jasność nawet przy jasnym świetle słonecznym.

Bezpłatne przedłużenie gwarancji na 3 lata. Wydajny procesor jest energooszczędny i tak inteligentny, że możesz doświadczyć graficznych zadań w grach i wielozadaniowych z telefonu z systemem Android, jak sobie tego życzysz.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.31
Długość6.13
Waga0.39
Szerokość2.93
Numer częściF-MG990BLVWAMZ
ModelF-MG990BLVWAMZ
Gwarancja3 Lat

10. Samsung

#ad

Akumulator 4500 mAh, telefon komórkowy w kolorze białym, 256 GB/8 GB RAM, z 36 miesięczną gwarancją, smartfon z systemem Android, Samsung Galaxy S21 FE 5G, wyświetlacz Dynamic AMOLED o przekątnej 6,4"

#ad
Samsung #ad - Nasz nowy smartfon bazuje na tym, co kochasz, dzięki czemu możesz się nim cieszyć każdego dnia. Wciągający ekran telefonu komórkowego, że można prawie zapomnieć, który jest tak imponujący, co jest prawdziwe; duży wyświetlacz Dynamic AMOLED o częstotliwości do 120 Hz Galaxy S21 FE 5G zapewnia żywe kolory i jasność nawet przy jasnym świetle słonecznym.

Wydajny procesor jest energooszczędny i tak inteligentny, że możesz doświadczyć graficznych zadań w grach i wielozadaniowych z telefonu z systemem Android, jak sobie tego życzysz. Bezpłatne przedłużenie gwarancji na 3 lata. Tryb portretowy skupia się na motywie – wystarczy dodać efekt, aby nadać nagraniu inny nastrój, a następnie przesłać go bezpośrednio z telefonu komórkowego 5G do mediów społecznościowych.

Akumulator 4500 mah wraz z energooszczędnym wyświetlaczem i mocnym procesorem zapewnia długą wydajność baterii, również w sieci 5G, dzięki czemu można oglądać wiele odcinków i wiele najnowszych kropli bez konieczności wykładania smartfona 5G z ręki.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.31
Długość6.13
Waga0.39
Szerokość2.93
Numer częściF-MG990BZWWAMZ
ModelF-MG990BZWWAMZ
Gwarancja3 Lat