Top 10 Mxtttly Carplay Wireless adapter – Samochodowe odbiorniki mediów cyfrowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TPLtech

#ad

Przenośny ios Wireless Carplay, Bezprzewodowy Carplay do iOS, najnowszy styl, adapter konwertuje przewodowy CarPlay na bezprzewodowy, kompatybilny z samochodami od 2015 i iOS 10+

#ad
TPLtech #ad - Po pierwszej konfiguracji nasz adapter automatycznie aktywuje bezprzewodowe połączenie CarPlay, nie wymaga dodatkowych dysków, gdy samochód się uruchamia. Tylko kompatybilny z ios carplay, teraz tak łatwo jest przekształcić przewodowy CarPlay w bezprzewodowy klucz sprzętowy Teran CarPlay! Możesz nadal korzystać z pełnej funkcji CarPlay i zachować pierwotne działanie pojazdu, asystent Siri, takie jak nawigacja, odtwarzanie muzyki, nie dla innych systemów.

Ciesz się konfiguracją urządzenia raz na zawsze. Smukła i kompaktowa konstrukcja lekka, że jest kompaktowy i łatwy do przenoszenia, nie zajmuje zbyt dużo miejsca w samochodzie. Pytanie? problemy z użytkowaniem? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w razie jakichkolwiek pytań. Profesjonalna obsługa zapewniamy, że możesz cieszyć się produktami wysokiej jakości. Zawiera adapter usb do usb-c, smukła konstrukcja tego adaptera samochodowego sprawia, dzięki czemu można obsługiwać zarówno dostęp do portów USB, jak i USB C.

Zapewniono wsparcie i zamiennik tego bezprzewodowego adaptera CarPlay. Obsługiwana wersja iOS 10 lub nowsza. Uniwersalna kompatybilność nadal zmagasz się z wyborem adaptera do swojego samochodu? nasz bezprzewodowy klucz carplay może być używany z prawie wszystkimi modelami samochodów, które mają fabrycznie podłączony system ios CarPlay działa również z większością wersji na rynku wtórnym, dzięki czemu można pozbyć się problemów z kompatybilnością modeli. Wystarczy podłączyć i odtwarzać, aplikacji lub uciążliwych aktualizacji systemu.
MarkaTPLtech #ad
ProducentTPLtech #ad
Wysokość0.47
Długość5.28
Szerokość2.48
Numer częściCarplay-TOP-DE
ModelCarplay-TOP-DE
Gwarancja1

2. TPLtech

#ad

Bezprzewodowy Carplay do iOS, adapter konwertuje przewodowy CarPlay na bezprzewodowy, kompatybilny z samochodami od 2015 i iOS 10+, najnowszy styl, przenośny ios Wireless Carplay

#ad
TPLtech #ad - Wystarczy podłączyć i odtwarzać, aplikacji lub uciążliwych aktualizacji systemu. Zapewniono wsparcie i zamiennik tego bezprzewodowego adaptera CarPlay. Pytanie? problemy z użytkowaniem? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w razie jakichkolwiek pytań. Profesjonalna obsługa zapewniamy, że możesz cieszyć się produktami wysokiej jakości.

Atwa obsługa nawiązujemy połączenie szybko i łatwo w zaledwie 3 prostych krokach. Smukła i kompaktowa konstrukcja lekka, że jest kompaktowy i łatwy do przenoszenia, smukła konstrukcja tego adaptera samochodowego sprawia, nie zajmuje zbyt dużo miejsca w samochodzie. Zawiera adapter usb do usb-c, dzięki czemu można obsługiwać zarówno dostęp do portów USB, jak i USB C. Po pierwszej konfiguracji nasz adapter automatycznie aktywuje bezprzewodowe połączenie CarPlay, nie wymaga dodatkowych dysków, gdy samochód się uruchamia. Uniwersalna kompatybilność nadal zmagasz się z wyborem adaptera do swojego samochodu? nasz bezprzewodowy klucz carplay może być używany z prawie wszystkimi modelami samochodów, które mają fabrycznie podłączony system ios CarPlay działa również z większością wersji na rynku wtórnym, dzięki czemu można pozbyć się problemów z kompatybilnością modeli.

Ciesz się konfiguracją urządzenia raz na zawsze. Obsługiwana wersja iOS 10 lub nowsza. Tylko kompatybilny z ios carPlay, takie jak nawigacja, asystent Siri, odtwarzanie muzyki, nie dla innych systemów. Adapter bezprzewodowy carplay nie wymaga już połączeń kablowych, teraz tak łatwo jest przekształcić przewodowy CarPlay w bezprzewodowy klucz sprzętowy Teran CarPlay! Możesz nadal korzystać z pełnej funkcji CarPlay i zachować pierwotne działanie pojazdu, rozmowy telefoniczne itd.
MarkaTPLtech #ad
ProducentTPLtech #ad
Wysokość5.31
Długość0.47
Waga0.09
Szerokość2.56
Numer częściCarplay-TOP-FR
ModelCarplay-TOP-FR
Gwarancja1

3. OTTOCAST

#ad

Bezprzewodowy klucz Apple Carplay, kompatybilny z fabrycznie okablowanymi pojazdami, bezprzewodowy, OTTOCAST Bezprzewodowy adapter Carplay do iPhone'a, do iOS, automatyczne połączenie, Plug Play

#ad
OTTOCAST #ad - Bez problemu rozwiązuj problemy z kompatybilnością adapterów, przyspiesz aktualizacje, umożliwiaj bezproblemowe interakcje z pomocą techniczną i wiele innych. Plug play & protect iphone lightning port dzięki bezprzewodowemu adapterowi ottocast carplay instalacja jest dziecinnie prosta – wystarczy jeden krok i można już zaczynać.

Zestaw jest dostarczany z dwoma kablami usb, dzięki czemu może obsługiwać dostęp do portów USB C lub USB-A. Będziemy nadal koncentrować się na przemyśle motoryzacyjnym i zapewnić wszystkim klientom najlepszą obsługę. Nasz bezprzewodowy adapter carplay firmy OTTOCAST spełnia wszystkie Twoje wymagania dotyczące bezprzewodowego CarPlay przy niskich kosztach. Niezależnie od tego, używasz telefonu do dostawy, czy jesteś kierowcą, czy jesteś rodzicem, którego dzieci chcą korzystać z urządzenia na tylnym siedzeniu, ten adapter jest Twoim rozwiązaniem.

Aktualizacja do bezprzewodowego carplay z bezprzewodowym adapterem ottocast carplay nowe modele są dziś wyposażone w wireless CarPlay, który szturmem podbija świat. U2-air pro jest kompatybilny z większością modeli samochodów, które są wyposażone w fabrycznie okablowany CarPlay rok modelowy: 2016-20202. Profesjonalne wsparcie techniczneottocast oferuje 2 lata gwarancji. Inne funkcje czekają na Ciebie!2. Niekompatybilne Modele: BMW.
MarkaOTTOCAST #ad
ProducentOTTOCAST #ad
Gwarancja2

4. ESSAGER

#ad

Konwertuj przewodowy CarPlay na bezprzewodowy klucz Carplay, ESSAGER CarPlay bezprzewodowy adapter do i-Phone, do wbudowanego pojazdu CarPlay, i-Phone 6+, plug-and-play, iOS 10+, 5G WiFi

#ad
ESSAGER #ad - Włącz iphone'a bluetooth i wi-fi i wyszukaj "Smart Dongle-B8B3" za pomocą telefonu komórkowego. Bluetooth i wi-fi telefonu komórkowego muszą być włączone. Połącz bezprzewodową carplay z interfejsem usb/typ-c w samochodzie; 2. I cieszyć się przyjemną atmosferą jazdy podczas jazdy.

Stabilne i bezproblemowe użytkowanie bezprzewodowy adapter iphone carplay jest wyposażony w zintegrowany chip 5g, dzięki czemu można sterować samochodem wygodniej, który umożliwia szybkie i stabilne połączenie między iPhonem a samochodem za pośrednictwem Bluetooth i modułu Wi-Fi 5 GHz. Pomożemy ci zaktualizować oprogramowanie sprzętowe i rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe. 3. Bezprzewodowy iphone carplay smart drivingbezprzewodowy klucz do iphone'a carplay może synchronizować aplikacje iphone'a, odtwarzać muzykę, dzięki czemu podczas jazdy łatwiej nawigować, odtwarzać asystenta Siri, wykonywać połączenia telefoniczne itd.

Jak korzystać z bezprzewodowego carplay1. Po podłączeniu telefonu komórkowego do bezprzewodowego CarPlay wpisz 192. 168. 28. 1 w przeglądarce mobilnej i postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi aktualizacji. Przeczytaj przed zakupem najpierw upewnij się, ten bezprzewodowy adapter carplay obsługuje aktualizacje oprogramowania sprzętowego.
MarkaESSAGER #ad
ProducentShenzhen Boyi Electronic Co.,Ltd. #ad
Waga0.11
Gwarancja6 Miesiące

5. OTTOCAST

#ad

Ottocast Bezprzewodowy adapter Carplay 2 w 1 z systemem Android, do pojazdów z funkcją CarPlay lub Android od 2016 r, Plug & Play, Apple Car Play AA, bezprzewodowy klucz sprzętowy bez kabla

#ad
OTTOCAST #ad - Atwa instalacja typu plug and play dla natychmiastowego użytku: po nieskomplikowanej konfiguracji wystarczy uruchomić samochód, a adapter zostanie automatycznie aktywowany. Jest kompatybilny z fabrycznie okablowanymi pojazdami CarPlay lub Android od 2016 roku. Kompleksowa kompatybilność z urządzeniami iphone i android: nasz adapter został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników iPhone iOS 10+ i telefonów z systemem Android Android 11+.

Podwójne wsparcie dla maksymalnej elastyczności: ciesz się swobodą bezprzewodowego carPlay lub Android Auto dzięki naszej technologii Dual-Support. Uwolnij się od uciążliwych kabli do ładowania i drogich systemów pokładowych, aby poprawić wrażenia z jazdy bez kompromisów. Profesjonalna obsługa klienta: wszystkie produkty ottocast android auto oferują standardowo 1 rok bezpłatnej gwarancji producenta od daty zakupu. Dopóki twój pojazd spełnia te wymagania, to innowacyjne urządzenie można bezproblemowo zintegrować z prawie każdym modelem. Zamień bez trudu przewodowy carplay w bezprzewodowe wrażenia lub spraw, aby przewodowy Android Auto był płynny, bezprzewodowy – dzięki czemu jazda bez irytujących kabli będzie jeszcze przyjemniejsza.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami. Chętnie wspieramy cię poprzez aktualizację oprogramowania układowego, aby szybko rozwiązać wszelkie problemy. Atwa obsługa za pomocą jednego przycisku: nasz bezprzewodowy adapter ottocast 2 w 1 CarPlay z systemem Android posiada specjalną konstrukcję, która umożliwia odłączenie aktualnego telefonu komórkowego za pomocą jednego przycisku i bezproblemowe połączenie z nowym telefonem komórkowym.
MarkaOTTOCAST #ad
ProducentOttocast #ad
GwarancjaJeden rok gwarancji

6. Sixriver

#ad

Konwersja fabrycznie okablowanego CarPlay na bezprzewodową wtyczkę i odtwarzanie, kompatybilny z samochodami od, Sixriver CarPlay bezprzewodowy adapter, 2024 Upgrade, bezprzewodowy adapter CarPlay

#ad
Sixriver #ad - Tylko kompatybilny z apple carplay, teraz tak łatwo jest przekonwertować przewodowy CarPlay na bezprzewodowy klucz sprzętowy Sixriver CarPlay! Możesz nadal korzystać z pełnej funkcji CarPlay i zachować oryginalny tryb samochodu, taki jak nawigacja, asystent Siri, odtwarzanie muzyki, nie z innymi systemami.

W przypadku tego bezprzewodowego adaptera CarPlay Sixriver oferuje dożywotnie wsparcie techniczne i wymianę. Obsługiwany iphone: iphone 6 lub nowszy oraz iOS w wersji 10 lub nowszej. Profesjonalna obsługabądź pewny i ciesz się wysoką jakością. Po pierwszej konfiguracji nasz adapter automatycznie aktywuje bezprzewodowe połączenie CarPlay za każdym razem, nie wymaga dodatkowych dysków, gdy samochód się uruchamia. Bezprzewodowy adapter carplay 2024 - nie ma potrzeby podłączania przewodowego, rozmowy telefoniczne itd. Ciesz się konfiguracją urządzenia raz na zawsze.

Zawiera adapter usb na usb c, dzięki czemu może obsługiwać zarówno port usb c, że jest kompaktowy i łatwy do przenoszenia, nie zajmuje zbyt dużo miejsca w samochodzie, smukła konstrukcja tego bezprzewodowego adaptera CarPlay sprawia, jak i USB Car Port. Wystarczy podłączyć i odtwarzać, aplikacji ani skomplikowanych uaktualnień systemu. Pasuje do problemu? skorzystaj z problemu? Skontaktuj się z nami, a my jesteśmy gotowi pomóc w każdym problemie. Stylowa i kompaktowa konstrukcjastylowa, pomaga utrzymać porządek na desce rozdzielczej.
MarkaSixriver #ad
ProducentTop High Technology Co., Ltd. #ad
Gwarancja24 Miesięcy

7. Woibugee

#ad

Bezprzewodowy klucz sprzętowy z prezentem na Boże Narodzenie i Nowy Rok, Netflix YouTube Android Auto Wireless Plug & Play Carplay, Bezprzewodowy adapter Carplay

#ad
Woibugee #ad - Kompatybilny z systemem android auto wireless carplay: wireless carplay jest kompatybilny z ponad 600 modelami. Prosimy o uzyskanie najnowszej wersji oprogramowania systemowego za pośrednictwem wiadomości e-mail/obsługi klienta. Szybka konwersja przewodowego CarPlay z oryginalnego pojazdu na Android Auto Wireless CarPlay.

Wskazówka: adapter carplay to zamknięty system operacyjny Android i nie można zainstalować żadnych aplikacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z nami za pośrednictwem obsługi klienta lub zostawić wiadomość. Profesjonalna obsługa klienta: w przypadku bezprzewodowego adaptera Carplay oferujemy niezbędne rozwiązania i wsparcie techniczne 24 godziny na dobę. Wskazówka: adapter carplay wymaga, ford, Jeep, Peugeot, aby oryginalny pojazd miał przewodową funkcję Apple CarPlay. Carplay obsługuje również sterowanie głosem, pomijanie utworów, odbieranie i odbieranie połączeń, wyświetlanie informacji, muzykę online, nawigację, regulację głośności itd.

Bezprzewodowy adapter carplay: bezprzewodowy adapter carplay z wbudowanym systemem android do dostępu do Internetu do YouTube Netflix. Youtube i netflix bez dodatkowych sterowników lub aplikacji wireless Carplay może bez problemu połączyć się z telefonem. Kompatybilny z modelami 2017-2022, renault, skoda, audi, opel, Hyundai, Fiat, Toyota, Volvo, Mercedes-Benz, Kia, takimi jak Volkswagen, Citroen, Mazda i Nissan. Oprogramowanie sprzętowe systemu August zostało zaktualizowane.
MarkaWoibugee #ad
ProducentWoibugee #ad
GwarancjaBezpłatna wymiana w ciągu trzech miesięcy.

8. AMLLXEN

#ad

2023, 5 GHz WiFi Auto-Connect, bezprzewodowy adapter CarPlay, AMLLXEN Carplay bezprzewodowy adapter do iPhone'a, konwersja przewodowa CarPlay na bezprzewodowy CarPlay do samochodów od 2015 i iPhone 6+

#ad
AMLLXEN #ad - Obsługuje również iOS 17. Bezprzewodowy adapter premium carplaybezprzewodowy adapter carplay do iphone'a to najnowszy adapter, bez uciążliwego połączenia kablowego transmisji danych i instalacji drogich systemów samochodowych. Działa idealnie do volkswagena / toyota / Kia / mercedesa / Lincoln / Porsche / Honda / Ford / jeep / Ram itp. Umożliwia bezprzewodowe korzystanie ze wszystkich oryginalnych funkcji Carplay, aplikacji muzycznej, połączeń telefonicznych i wiadomości.

Cznie z adapterem usb na typ c otg, a ten bezprzewodowy adapter Carplay jest dostępny tylko dla iPhone iOS 10 i nowszych. Inteligentny i bezpieczny asystent jazdyten bezprzewodowy adapter carplay może zsynchronizować aplikację Twojego iPhone'a z wyświetlaczem samochodowym i jest również doskonale kompatybilny z oryginalnymi metodami sterowania samochodem, muzyki online, Siri, takimi jak dotyk ekranu, w tym sterowanie głosem, aplikacji nawigacji GPS, przyciski i przyciski. Możesz włożyć swój iphone do kieszeni i korzystać z Carplay przez połączenie bezprzewodowe, aby uczynić jazdę przyjemniejszym. Po pierwszym połączeniu, szybka prędkość procesu, nawet jeśli Twój iPhone znajduje się w kieszeni lub kieszeni, 8 G, urządzenie automatycznie połączy się z iPhonem po uruchomieniu pojazdu.

Doskonały wybór, można łatwo przekształcić przewodową Carplay w bezprzewodowy adapter Carplay z iPhonem. Model z roku produkcji: 2016-2022. Adapter jest mały, nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwy do ukrycia, postępuj zgodnie z instrukcjami, pomaga utrzymać deskę w czystości i porządku. Plug and play & kompaktowy rozmiarbezprzewodowy adapter carplay jest łatwy w obsłudze i nie wymaga instalacji, wystarczy podłączyć adapter do portu USB pojazdu lub portu USB-C, aby połączyć się z iPhonem i cieszyć się wszystkimi funkcjami Carplay.
MarkaAMLLXEN #ad
ProducentZHONGREN #ad
Wysokość5.79
Długość2.83
Waga0.04
Szerokość0.71

9. MSXTTLY

#ad

Bezprzewodowy A2A, MSXTTLY Bezprzewodowy adapter samochodowy z systemem Android, kompatybilny z telefonami, do samochodów z fabrycznie okablowanym AA, Plug & Play, 2024, U2A-AIR, system Android

#ad
MSXTTLY #ad - Ciesz się prawdziwym bezprzewodowym systemem Android Auto jak nigdy dotąd dzięki konstrukcji pamięci USB. Bezprecedensowa innowacja w u2a-air: pożegnaj się z nieporęcznymi adapterami, które zajmują niepotrzebnie miejsce. Upewnij się, w tym aktualizacje oprogramowania sprzętowego i rozwiązywanie problemów, skontaktuj się z nami w pierwszej kolejności.

Zakres dostawy: 1 x kabel usb c na usb 3. 1, adapter usb 3. 1 90 stopni, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Atwa konfiguracja w 3 krokach: 1 podłącz urządzenie u2a-air do portu usb samochodu. Staramy się szybko pomóc, że twój samochód jest wyposażony we wbudowany system Android Auto Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub problemy z kompatybilnością, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy.

I sparuj sygnał bluetooth urządzenia "smartBox-XXXX". Koniec z problemami z nieuporządkowanymi kablami lub splątanymi przewodami. Wystarczy podłączyć go bezpośrednio do portu USB pojazdu i już jesteś gotowy do użycia. Szybkie i stabilne połączenie: z chipem a8-5g, rozmawiaj przez telefon i ciesz się muzyką bez wysiłku, WiFi 5, 8/2, 4 GHz i obsługą BT5.2, które zapewniają błyskawiczne i stabilne połączenia. Przed zakupem prosimy o przeczytanie – tylko do telefonów z systemem android 11-14.
MarkaMSXTTLY #ad
ProducentMSXTTLY #ad
Wysokość0.49
Długość2.61
Waga0.01
Szerokość1.06
Numer częściU2C-PRO
ModelU2A-AIR Android Auto Wireless

10. MSXTTLY

#ad

USB C/A,, Car Play Dongle, Direct Plug & Play, MSXTTTLY Carplay bezprzewodowy adapter do samochodu z Carplay i iOS 10+ U2C-AIR Wireless Carplay Stick 2024

#ad
MSXTTLY #ad - Nawet jeśli wsiadasz do samochodu i rozpoczniesz go podczas rozmowy telefonicznej, 8/2, bez konieczności rozłączania się i czekania na połączenie. Bezprzewodowy adapter car play jest wyposażony w chip A8-5G, 4 GHz WiFi i obsługę BT5. 2, 5, carplay automatycznie łączy się z samochodem, zapewniając błyskawiczne i stabilne połączenia.

Kompaktowy i praktyczny: bezprzewodowy dongle carplay oferuje trzy możliwości podłączenia i jest kompatybilny z przyłączami różnych marek samochodów. Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne 24 x 7 i 12-miesięczną gwarancję globalną. Bezprzewodowy system carplay u2c-air: pożegnaj się z plątaniną kabli. Małe i eleganckie wzornictwo, które zajmuje niewiele miejsca w samochodzie. Nawet jeśli twój iphone znajduje się w etui, a bezprzewodowy adapter U2C-AIR CarPlay automatycznie łączy się z urządzeniem i zapewnia stabilne, można go bez problemu rozpoznać, wiadomościami i nawigacją GPS bez przerwy.

Bezproblemowa kompatybilność: bezprzewodowy adapter carplay apple jest kompatybilny ze wszystkimi samochodami, które obsługują przewodowe Carplay i iPhone'y iOS 12+. Zakres dostawy: u2c-air carplay x1, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Obsługujemy raporty online i aktualizacje ota, prostokątne gniazdo USB C na C x 1, gniazdo USB A na C x 1, aby Twój bezprzewodowy adapter CarPlay zawsze zapewniał najlepszą wydajność. Aby dodatkowo potwierdzić, czy twój samochód jest kompatybilny z bezprzewodowym systemem CarPlay, zapoznaj się z tabelą kompatybilności na dole strony.
MarkaMSXTTLY #ad
ProducentMSXTTLY #ad
ModelU2C-AIR Draadloze Carplay