Top 10 Power Point Klicker – Wskaźniki do prezentacji

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Logitech

#ad

PC – czarny, bezprzewodowe połączenie 2,4 GHz przez odbiornik USB, 6 przycisków, wskaźnik baterii, Logitech R400 Presenter, intuicyjne elementy obsługi, czerwony wskaźnik laserowy, zasięg 15 m

#ad
Logitech #ad - Odbiornik usb z funkcją plug & play: wystarczy podłączyć odbiornik USB Logitech do portu USB komputera i już można rozpocząć prezentację PowerPoint. Polecamy również: nasz logitech r500 presenter dla większej kompatybilności – USB i Bluetooth, Windows & Mac, Keynote, PowerPoint, Google Slides, PDF – i przyciski z możliwością dostosowania.

Dokładność: laser bezprzewodowego pilota do prezentacji ma zasięg 15 metrów i jest dobrze widoczny również z odległości. Zakres dostawy: logitech r400 presenter z czerwonym wskaźnikiem laserowym; mini odbiornik USB, etui podróżne, dwie baterie typu AAA, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Intuicyjne elementy sterujące: pomagają szybko i płynnie poruszać się po prezentacjach za pomocą prezentera.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.01
Długość0.01
Waga0.13
Szerokość0.01
Numer części2226850
Model910-001356
Gwarancja1 rok ograniczonej gwarancji na sprzęt

2. Logitech

#ad

Logitech R400 wskaźnik laserowy, bezprzewodowy język niemiecki

#ad
Logitech #ad - Bezprzewodowy zasięg do 15 metrów. Intuicyjne sterowanie dotykowe pomaga w pewnym nawigowaniu przez swoje prezentacje. Zawartość przesyłki:logitech r400 wskaźnik laserowy, bezprzewodowy mini odbiornik, 2 baterie typu AAA, etui podróżne, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Bezprzewodowy odbiornik USB z funkcją Plug & Play. Czerwona wiązka lasera.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość2.6
Długość8.78
Waga0.21
Szerokość6.69
Numer części5099206018129
Model910-001357
Gwarancja1 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

3. Logitech

#ad

Grafitowy/czarny, zasięg 20 m, bezprzewodowy Bluetooth i połączenie 2,4 GHz przez odbiornik USB, czerwony wskaźnik laserowy, 3 przyciski, Logitech R500 Presenter, PC/Mac/Android/iOS

#ad
Logitech #ad - Zasięg 20 m: podczas prezentacji można swobodnie poruszać się w odległości do 20 m. Polecamy również: nasz logitech r700 presenter zapewnia wygodniejszą pracę – wyświetlacz LCD, timer z wibracjami i zasięg bezprzewodowy: 30 m.

Logitech aplikacja do prezentacji: wystarczy sparować za pomocą prezentera R500 i można dostosować funkcje przycisków, sprawdzić poziom baterii i aktywować timer na ekranie. Idealnie nadaje się do średnich i dużych pomieszczeń. Wbudowana stacja dokująca przechowuje odbiornik USB w prezencie R500, gdy nie jest używany.

Inteligentne zarządzanie bateriami: jeśli bateria jest prawie pusta po 12 miesiącach, zdalne sterowanie przełącza się w tryb oszczędzania energii i wyłącza laser w celu przedłużenia żywotności baterii. Może się różnić w zależności od warunków otoczenia i komputera. Podwójne połączenie: podłącz pilot zdalnego sterowania R500 przez odbiornik USB lub Bluetooth.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.97
Długość4.87
Waga0.12
Szerokość1.44
Numer części222B554
Model910-005386
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

4. Logitech

#ad

Inteligentne wykorzystanie baterii o 12 miesięcy czasu pracy – ciemnoszary, zasięg 20 m, Logitech R500s prezenter z laserem klasy 1 do Bluetooth i USB – uniwersalna kompatybilność, konfigurowalny

#ad
Logitech #ad - Dwie opcje połączenia – podłącz pilot r500 do komputera za pomocą odbiornika USB lub przez Bluetooth. W praktycznej zintegrowanej komorze do przechowywania odbiornik USB można schować w pilocie, gdy urządzenie nie jest używane. W zależności od warunków użytkowania i komputera.

Inteligentne zarządzanie baterią – pilot zdalnego sterowania r500s może być używany przez 12 miesięcy* z jedną baterią aaa. Oznacza to, że można dostosować funkcje przycisków, sprawdzić czas pracy baterii i ustawić timer na ekranie. Gdy bateria jest prawie rozładowana, aby przedłużyć żywotność baterii, pilot R500s przełącza się w tryb oszczędzania energii i wyłącza laser, dzięki czemu możesz zaprezentować się na kolejny tydzień. Zasięg 20 metrów*– podczas prezentacji w pomieszczeniu można swobodnie poruszać się w odległości do 20 m.

Personalizacja – pilot zdalnego sterowania r500s można sparować z wydajną aplikacją Logitech Presentation. Uniwersalna kompatybilność – pilot zdalnego sterowania r500s z laserem klasy 1 jest zoptymalizowany pod kątem systemu Windows, iOS, Android oraz do wiodących aplikacji prezentacyjnych, macOS, takich jak PowerPoint, PDF, Keynote, Google Slides i Prezi. Idealnie nadaje się do średnich i dużych pomieszczeń. Wymaga instalacji oprogramowania Logitech Presentation dostępne do pobrania na stronie logitech. Com.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość4.87
Długość1.44
Waga0.22
Szerokość0.97
Numer części910-005843
Model910-005843
Gwarancja24 Miesiące

5. Logitech

#ad

Wyświetlacz LCD z timerem i wskaźnikiem baterii, bezprzewodowe połączenie 2,4 GHz przez odbiornik USB, PC – czarny, 6 przycisków, zasięg 30 m, czerwony wskaźnik laserowy, Logitech R700 Presenter

#ad
Logitech #ad - Sterowanie bez patrzenia: 6 intuicyjnych przycisków na gładko wyprofilowanym pilocie Logitech poprowadzi Cię przez każdą prezentację PowerPoint. Natychmiast gotowy do uruchomienia: dzięki funkcji Plug and Play nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania.

Prezent, jak go potrzebujesz: dzięki bezprzewodowemu zasięgowi 30 m siła sygnału: 2, który jest tak elastyczny, 40 GHz. Polecamy również: nasz logitech spotlight presenter zapewnia optymalne prezentacje – zaawansowany cyfrowy wskaźnik do wszystkich ekranów projektor, LCD, telewizor, LED z szybkim ładowaniem. Wszystko w zasięgu wzroku: za pomocą wyświetlacza LCD do pomiaru poziomu baterii, siły sygnału i czasu. Wystarczy podłączyć odbiornik Logitech R700 do portu USB komputera lub laptopa. Przejrzyj prezentacje na punkcie: za pomocą jaskrawoczerwonej wskaźnika laserowego.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.57
Długość9.06
Waga0.13
Szerokość2.95
Numer części910-003506
Model910-003506
Gwarancja1 rok ograniczonej gwarancji na sprzęt

6. TOKASS

#ad

Presenter, pilot zdalnego sterowania, PowerPoint pilot zdalnego sterowania TOKASS 2,4 GHz Wireless Pointer do prezentacji, USB C i USB A 2 w 1 002

#ad
TOKASS #ad - Atwa obsługa: nasz prezenter ma rozpoznawalną konstrukcję przycisku Bump, dzięki której można obsługiwać prezenter bez patrzenia w dół. Odbiornik usb jest przechowywany w pilocie zdalnego sterowania powerpoint, dzięki czemu nie musisz się martwić o jego zgubienie. 3. Konstrukcja jednego przycisku umożliwia łatwe sterowanie pokazem slajdów.

1. 2. 5. Szybko zaznaczaj i zaznaczaj ważne treści, co pokazujesz. Wielofunkcyjność: plug and play, full / black screen, nie wymaga sterowników. Twój dobry pomocnik: pomóż uniknąć utknięcia przed komputerem. 4. Szeroka kompatybilność: nasze systemy wsparcia: windows 2003, Excel, Mac OS, ms word, 10, 8, xP, Vista, Google Slides, 7, Linux. Intymne wzornictwo: kompaktowy rozmiar i ergonomiczny design umożliwiają wygodne trzymanie dłoni w dłoni i łatwe dopasowanie do kieszeni, aby ułatwić transport.

Pilot zdalnego sterowania powerpoint obsługuje wszystkie podstawowe funkcje Page up/Down, moderatorów wydarzeń, nauczycieli, doskonałe narzędzie do prezentacji dla wykładowców, kierowników sprzedaży i tak dalej. Jeśli jesteś w większej sali lekcyjnej lub wykładowej, że lepiej zrozumiesz to, wzmocnić interakcję między Tobą a publicznością i sprawić, aby przyciągnąć ich uwagę, możesz wejść do publiczności i skorzystać z czerwonego światła prezentera. Powerpoint remote support Software: Keynote, PowerPoint/PPT itp.
MarkaTOKASS #ad
ProducentTOKASS #ad
Numer części003
Model003
Gwarancja12 Miesiące

7. HASACOOL

#ad

Czerwony pilot do prezentacji dla Windows, wskaźnik do prezentacji przez typ C i odbiornik USB, USB C Presenter, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania 2,4 GHz PowerPoint

#ad
HASACOOL #ad - W kluczowych obszarach slajdów, aby przyciągnąć uwagę publiczności, czerwone światło jest rzutowane na odległość 200 m, z bezprzewodowym zasięgiem sterowania do 50 m, całe miejsce jest zakryte i możesz stać w każdym kącie i sterować nim elastycznie do zdalnego sterowania. Szeroki zakres zastosowań presenter obsługuje następujące systemy: windows xp 7/8/10 lub nowszy, google slides itp.

Linux, Android 4. 3 lub nowszy; pilot powerpoint obsługuje następujące oprogramowanie: PowerPoint, Keynote, Prezi, Mac ISO 3 i nowszy, również do przeglądania stron internetowych nie jest przejrzysty na ekranach LCD lub czerwonym tle. Konstrukcja odbiornika z dwoma głowicami odbiornik prezentowy jest wyposażony w podwójne gniazdo USB i typ C, takie jak niektóre smukłe urządzenia, dzięki czemu można go wygodnie używać na wielu urządzeniach, aby spełnić różne potrzeby, które mają tylko jedno gniazdo typu C bez gniazda USB. Pełna funkcjonalność pilot zdalnego sterowania powerpoint obsługuje pięć głównych funkcji: hiperłącze, regulacja głośności, zmiana okna, czarny/pełny ekran i strona do przodu/do tyłu, dzięki czemu można łatwo manipulować slajdami i kontrolować scenę prezentacji.

Plug and play wskaźnik do prezentacji wykorzystuje technologię rF 2, dzięki czemu jest łatwy, nie wymaga dodatkowego oprogramowania do pobrania i bez problemów z konfiguracją, 4 GHz i jest plug-and-play, szybki i łatwy w użyciu. Kontrola długodystansowa zdalna obsługa prezentacji została zaprojektowana z czerwonym światłem, które jest łatwo widoczne na większości tła.
MarkaHASACOOL #ad
ProducentShenzhen Qixun Space Technology Co , Ltd #ad
Numer częściPR105

8. HELLCOOL

#ad

Czerwony wskaźnik do prezentacji, zdalna obsługa prezentacji dla Windows/Mac/PowerPoint/Keynote/Google, Presenter USB C, 2,4 GHz Wireless PowerPoint pilot zdalnego sterowania przez USB A i USB C

#ad
HELLCOOL #ad - Wielofunkcyjność: czerwony prezenter / sterowanie pokazami slajdów w przód i do tyłu/uruchamianie prezentacji/czarny ekran. Uniwersalna kompatybilność: pilot zdalnego sterowania obsługuje windows xp/7/8/10/Mac OS/Linux. Wskazówka: podczas używania należy włączyć przycisk "Wył.

Wł. Na "wł. ". Presenter klasa 2 maks. Czerwony prezenter sprawia, że prezentacje są dziecinnie proste nawet w najciemniejszych salach wykładowych. Prezenter jest kompatybilny z PowerPoint/Keynote/Prezi i tak dalej. Dzięki gładkim konturom pilot do prezentacji dobrze leży w dłoni. Doskonałe narzędzie do prezentacji dla wykładowców, nauczycieli, moderatorów wydarzeń, kierowników sprzedaży i tak dalej.

Adapter usb znajduje się w prezencie. Wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB lub odbiornika USB C. Bezprzewodowy prezenter: dzięki bezprzewodowej technologii 2, 4 ghz można swobodnie poruszać się w pomieszczeniu i zasięg do 15 m. Możesz wchodzić w interakcje z publicznością, a także bawić się z kotem. Moc: mniej niż 1 mW. Perfekcyjne elementy obsługi: prezenter posiada konstrukcję z 5 przyciskami, łatwe odnajdywanie przycisków.
MarkaHELLCOOL #ad
ProducentHELLCOOL #ad
Gwarancja12 Miesięcy

9. Norwii

#ad

Hyperlink USB PowerPoint Remote Presentations-Clicker, Możliwość ponownego ładowaniaNORWII N75RBK Wireless Presenter do ponownego ładowania z odległością sterowania 100 m, wskaźnik laserowy do

#ad
Norwii #ad - Możliwość ponownego ładowania i sterowanie o długości 100 m – ① slide clicker jest wyposażony w wysokiej jakości mikroczip, aby zapewnić odległość sterowania 100 m, odległość lasera: 200 m. Wbudowany akumulator 360 mAh zapewnia tygodniowe użytkowanie przy zaledwie 2 godzinach ładowania.

Ponadto każdy klawisz można dopasować za pomocą klawiszy skrótu, Esc, poprzedni/następny utwór, Alt+F4 itd. Klicker ppt jest łatwy w obsłudze, wyciszenie głośności, F5, takich jak Media Play/Pause, czarny/pełny ekran, wystarczy podłączyć i odtwarzać. Tylko norwii presenter może – ① norwii presenter clicker może sterować kilkoma komputerami jednocześnie za pomocą kilku odbiorników USB ASIN: B07R65B83B. Jeden komputer może być jednocześnie sterowany przez maksymalnie 6 prezenterów Norwii. Klawisze można dopasować do wybranych klawiszy skrótów za pomocą naszego oprogramowania dopasowanego do kluczy.

Zakres dostawy: 1 x pilot zdalnego sterowania, 1 x odbiornik USB, 1 x torba, 1 x podręcznik użytkownika, 1 x kabel USB do ładowania. Zdalna obsługa prezentacji plug & play – ① klik do prezentacji obsługuje hiperłącza, stronę w górę/w dół, przełączanie/zamykanie okien. Duża kompatybilność – powerpoint remote obsługuje systemy: windows, android; W przypadku MacBook pod systemem operacyjnym podłącz odbiornik USB do laptopa i pojawi się pole, linux, MacOS, aby wybrać opcję 101 lub 104.
MarkaNorwii #ad
ProducentNorwii #ad
Waga0.1
Numer częściN75 RBK
ModelN75 RBK

10. KUIYN

#ad

Pilot zdalnego sterowania PowerPointer Control B3, akcesoria dla nauczycieli, wskaźnik do prezentacji, KUIYN Bezprzewodowy prezenter

#ad
KUIYN #ad - Nowy, że zabezpieczenie kliknięcia jest wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wymaga 1 x baterii AAA nie wchodzi w zakres dostawy. Jasny pilot zdalnego sterowania do narzędzi biurowych do prezentacji: ten bezprzewodowy kontroler do clickera PowerPoint jest wyposażony w jasny i stabilny czerwony wskaźnik laserowy 1 MW, który jest dobrze widoczny na każdym ekranie nie jest zalecany do ekranów LED lub LCD.

Zakres dostawy: 1 x prezenter bezprzewodowy kuiyn xb3, 1 x odbiornik usb, 1 x instrukcja obsługi i 1 x flanelowa torba. Ponadto prezenter jest wyposażony w funkcję pamięci, Excel, takim jak PowerPoint, Prezi i ProPresenter. Atwa obsługa, linux, laptopami, uniwersalna kompatybilność: nasze wskaźniki laserowe do prezentacji lekcyjnych są dostarczane z magnetycznym odbiornikiem ssącym i złączem USB 3.00 dla wygody podłączania i grania. Wysokiej jakości wskazówki do nauki: nasz klik powerpoint ze wskaźnikiem laserowym jest kompatybilny z popularnym oprogramowaniem, acd see, iWork Keynote & Numbers & Pages Google Slide. Umożliwia łatwe przełączanie między różnymi funkcjami do przewracania strony za pomocą kombinacji klawiszy w górę i w dół.

Nigdy nie należy go kierować na oczy ludzi lub zwierząt i powinien być używany tylko prawidłowo i odpowiedzialnie. Ponadto nasz wskaźnik laserowy do prezentacji powerpoint ma również idealny rozmiar, wydajny klik do prezentacji: Ten klik myszy klasa lasera 3R, moc wyjściowa obsługuje hiperłącza jednym kliknięciem i ulepszony magnetyczny odbiornik ssący do łatwego przechowywania, co sprawia, który jest kompaktowy i wygodny do trzymania, co czyni go idealnym wyborem dla profesjonalistów. Dożywotnia gwarancja wsparcia technicznego, szybkie i pełne wsparcie klienta.
MarkaKUIYN #ad
Numer częściB3
ModelB3