Top 10 Starker Staubsauger Hohe Saugkraft – Odkurzacze cylindryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. EUREKA

#ad

Parkietu, 2 l, dywanów, 62 dB A Extreme Silence odkurzacz podłogowy, Eureka NEN300 odkurzacz z workiem, płytek, wydajny odkurzacz z filtrem higienicznym i dyszą podłogową do twardych podłóg, 700 W

#ad
EUREKA #ad - Z czterema trybami mocy, które można ustawić za pomocą przycisku obsługi na wyświetlaczu. Odkurzacz waży zaledwie 5, a wielokierunkowe koła obracane o 360° zapewniają wygodne sterowanie. Eureka nen300 odkurzacz z workiem 700 W zapewnia dokładne czyszczenie przy niskim zużyciu energii.

Nadaje się do prania i bez dodatkowych kosztów. Wysoka moc ssania i cicha praca: z przyjemną głośnością 62 db a na poziomie max. Teleskopową rurę można wyjątkowo wygodnie i łatwo ustawić na żądaną wysokość, dzięki dyszy podłogowej odkurzacz ma wszechstronne zastosowanie i czyści bez wysiłku. Umożliwia to osiągnięcie większej powierzchni. Nadający się do prania filtr higieniczny hepa: odkurzacz podłogowy z workiem jest wyposażony w higieniczny filtr H13, który zapewnia wydmuchiwane powietrze, które jest czystsze niż powietrze w pomieszczeniu. Idealne rozwiązanie dla alergików.

Wiele akcesoriów: odkurzacz eureka z kablem jest wyposażony w zintegrowane akcesoria, takie jak na przykład dysza do fug i tapicerki, przełączana dysza rolkowa i regulowana rura teleskopowa. Bezproblemowy i wygodny: odkurzacz podłogowy eureka nen300 jest wyposażony w automatyczne zwijanie kabla, 9 kg, dzięki czemu nie plątasz się i oszczędzasz cenny czas. Cztery tryby mocy: tryby mocy można łatwo ustawić za pomocą przycisku obsługi odkurzacza na wyświetlaczu i pasują do różnych zastosowań dzięki dużej pojemności worka na kurz 2 l.
MarkaEUREKA #ad
ProducentEUREKA #ad
Wysokość18.11
Długość12.91
Waga13.12
Szerokość10.04
Numer częściNEN300
ModelNEN300

2. Miele

#ad

4500 ml, ‎28,4 x 49,6 x 22,7 cm, silnik Power Efficiency, uniwersalna dysza podłogowa i sterowanie nożne – ‎890 W, kolor biały lotosu, Miele S 8360 – odkurzacz podłogowy z workiem

#ad
Miele #ad - Dodatkowe akcesoria: odkurzacz miele jest wyposażony w turboszczotkę, szczotkę ssącą, dyszę do tapicerki, ssawkę szczelinową i zintegrowaną kieszeń na akcesoria. Bezproblemowa i wygodna: komfortową rurę teleskopową można wyjątkowo wygodnie i łatwo ustawić na żądaną wysokość, aby skutecznie czyścić zarówno wysokie jak i niskie pomieszczenia.

Atwe odkurzanie dużych powierzchni: od sypialni przez kuchnię aż do salonu – dzięki promieniu działania 12 m można bez problemu odkurzać nawet większe powierzchnie. Wydajne czyszczenie: odkurzacz jest wyposażony w silnik Power Efficiency o ulepszonej wydajności i sterowaniu nożnym – zapewnia dokładne, wygodne odkurzanie.

Elastyczny, laminat, wszechstronny w domu: dzięki praktycznej uniwersalnej dyszy podłogowej odkurzacz ma wszechstronne zastosowanie i bez trudu czyści dywany, podłogi drewniane i kafelki.
MarkaMiele #ad
ProducentMiele #ad
Wysokość8.94
Długość11.18
Waga17.13
Szerokość19.53
Numer części12031610
Model12031610
GwarancjaHerstellergarantie.

3. AEG

#ad

Optymalna filtracja, higieniczne zamknięcie, AEG GR210S s-bag Ultra Long Performance worki do odkurzacza 3 worki XXL z syntetycznych worków na kurz dla trwałej wysokiej mocy ssania, pojemność 5 l,

#ad
AEG #ad - Ekstremalna siła ssania, wysoka filtracja: nowy, wydajny materiał syntetyczny zapewnia optymalny przepływ powietrza i 2 x większą siłę ssania przez cały okres użytkowania.

Zakres dostawy: 3 x oryginalne worki do odkurzacza s-bag ultra Long Performance - pasujące do odkurzaczy AEG m. Wydajny syntetyczny worek na kurz – boczne składanie zapewnia większą objętość – certyfikat TÜV pod kątem mocy ssania, żywotności i działania filtra. Higieniczne zamknięcie: ten worek na kurz można łatwo włożyć do odkurzacza i jest higieniczny, ponieważ zamyka się automatycznie po wyjęciu. Dzięki doskonałej funkcji filtrowania wielowarstwowego materiału zbierane są nawet najmniejsze cząsteczki – przyczynia się to do czystszego powietrza. Vx9, volta, electrolux, UltraOne, UOgreen, . Philips, Tornado. In.
MarkaAEG #ad
ProducentElectrolux #ad
Wysokość1.97
Długość6.5
Waga0.31
Szerokość9.45
Numer częściGR210S
ModelGR210S

4. Aspiron

#ad

3,7 QT, przyjazny dla zwierząt domowych odkurzacz do dywanów, odkurzacz kanistrowy, podłóg z twardego drewna,, Aspiron Odkurzacz kanistrowy z workiem, filtr H13 HEPA, 5 narzędzi do czyszczenia

#ad
Aspiron #ad - Zwijanie kabla i duży zasięg: dzięki bardzo długiemu kablowi z automatycznym przewijaniem odkurzacz do dywanów ma imponujący zasięg czyszczenia do 10 m na dużych powierzchniach. Lepsze oddychanie dzięki 4-stopniowemu filtrowaniu: system filtrowania odkurzacza workowego obejmuje antyalergiczny filtr H13-HEPA, worek na kurz i dwie gąbki.

Rozszerzalny zasięg czyszczenia: rura teleskopowa i długi wąż zapewniają duży zasięg do 2, aby wyczyścić trudno dostępne miejsca, takie jak koce, zasłony, 7 m, pod łóżkiem/meblami i wiele innych. Wysoce wydajny system wyłapuje brud i cząsteczki wewnątrz odkurzacza i wydmuchuje czyste powietrze – idealne rozwiązanie dla alergików lub gospodarstw domowych z dziećmi i zwierzętami domowymi.

Usuwa 99, aby wychwycić 99, 9% kurzu: wysokowydajny odkurzacz workowy o mocy 1300 w zapewnia ogromną siłę ssania 25 kPa, 9% drobnego pyłu i usuwa brud i brud dzięki swojej doskonałej wydajności czyszczenia. Turbo narzędzie dla zwierząt domowych: odkurzacz do kanistrów jest przeznaczony do czyszczenia dywanów i jest wyposażony w specjalne narzędzie turbo do sierści zwierząt, bez plątania się lub plątania – dla łatwego czyszczenia i zadowolenia właścicieli zwierząt.
MarkaAspiron #ad
ProducentAspiron #ad
Numer części55-22013-010
ModelCA029

5. AEG

#ad

AEG CLEAN 6000 AB61C2DB odkurzacz z workiem / duża moc ssania / w zestawie dysza do tapicerki / 50% tworzywo sztuczne z recyklingu / idealny dla właścicieli zwierząt domowych / czyszczenie tapicerki /

#ad
AEG #ad - Zakres dostawy: 1 x clean 6000, 1 x turbossawka, allergy plus s-filter afs1w, 1 x worek na kurz, 1 x dysza podłogowa // Zalecenie dotyczące akcesoriów: dysza do parkietu AZE161, 1 x dysza do tapicerki, 1 x filtr, 1 x dysza 3 w 1, 1 x dysza szczelinowa, 1 x szczotka do mebli, zestaw rozszerzający AKIT09C.

Dokładne wyniki czyszczenia: dysza podłogowa PrecisionFlow zapewnia wysoką moc ssania przy zbieraniu kurzu z fug do 100% – 850 W. Atwe czyszczenie: obsługa stopą – miękkie koła chroniące powierzchnię – promień działania 12 m – łatwe dostosowanie mocy ssania dla efektywnego czyszczenia bez zbędnych przerw. Aeg beztroskie działanie – kup odkurzacz podłogowy aeg 6000 z workiem i zapewnij sobie nasze wyjątkowe zalety; w wybranych modelach dostępny jest bezpłatny zestaw wydajności; okres promocji to 01.

102023 - 31. 03. 2024. Zrównoważony: w 50% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu dla maksymalnej trwałości – wydrukowane informacje są wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu. Higieniczne czyszczenie: usuwanie do 99, 99% cząstek większych niż 1 mikrometr dzięki higienicznemu filtrowi i workowi na kurz Ultra Long Performance.
MarkaAEG #ad
ProducentAEG #ad
Waga11.02
Numer części900258616
ModelAB61C2DB

6. Miele

#ad

Silnik zoptymalizowany pod kątem hałasu, Miele Complete C3 Silence Ecoline – odkurzacz podłogowy z workiem, uniwersalna dysza podłogowa i 6 trybów czyszczenia – biały lotos

#ad
Miele #ad - Wskazówka: ecoline nie jest wyposażeniem specjalnym, lecz jest synonimem oszczędnej wersji odkurzacza o mocy 550 W. Odkurzacz miele complete c3 silence ecoline został wyróżniony przez fundację Warentest oceną GUT 2, 1 wydanie 02/2022 - nr licencji 21GQ47.

Elastyczny, laminat, wszechstronny w domu: dzięki funkcjonalnej uniwersalnej dyszy podłogowej odkurzacz ma wszechstronne zastosowanie i bez trudu czyści dywany, podłogi drewniane i kafelki. Praktyczny silnik: odkurzacz Complete C3 jest wyjątkowo cichy dzięki zoptymalizowanemu silnikowi i zintegrowanej izolacji akustycznej. Dodatkowe akcesoria: odkurzacz miele jest wyposażony w turboszczotkę, dyszę do tapicerki, szczotkę ssącą, ssawkę szczelinową i zintegrowaną kieszeń na akcesoria.

Atwe odkurzanie dużych powierzchni: od sypialni przez kuchnię aż do salonu – dzięki promieniu działania 12 m można bez problemu odkurzać nawet większe powierzchnie. Wygodne czyszczenie: sześć praktycznych trybów czyszczenia zapewnia, że każdy brud w domu można bez problemu usunąć.
MarkaMiele #ad
ProducentMiele #ad
Wysokość8.94
Długość11.18
Waga17.68
Szerokość19.53
Numer części12031660
Model12031660

7. Siemens

#ad

Higieniczny filtr o wysokiej wydajności, Siemens extreme Silence Power VSQ5X1230 Q5.0 odkurzacz, klasa energetyczna B 850 W, pojemność worka 4 l, czarny

#ad
Siemens #ad - Siemens vsq5x1230 odkurzacz podłogowy q5. 0 extreme silence power eek b 850 W, wysokowydajny filtr higieniczny, pojemność worka 4 l, czarny. Siemens vz41fgall worki do odkurzacza PowerProtect typ G All, z wyjątkiem VS01.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad

8. AEG

#ad

Pojemność worka 5 l, dodatkowe dysze, 1 filtr silnika, 65 dB A, 8 worków na kurz, 1, AEG VX9-2-ÖKO odkurzacz z workiem + worek na kurz GR210SM 70% materiał pochodzący z recyklingu, 850 W maks.

#ad
AEG #ad - Zakres dostawy: 1 x odkurzacz podłogowy vx9 z workiem, 1 x filtr i 1 x worek gotowy do uruchomienia w urządzeniu, 1 x dysza do twardych podłóg, 1 x GR210SM worki do odkurzacza MegaPack 8 szt.1 x wielofunkcyjna dysza 3 w 1.

Zrównoważony rozwój: produkcja z 70% tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu - bez PCW - do 92% nadaje się do recyklingu - Opakowanie w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu, w 100% nadaje się do recyklingu. Optymalna obsługa: wygodny uchwyt do noszenia – promień działania 12 m – zamknięty ergonomiczny uchwyt – dopasowanie do wszystkich wykładzin podłogowych dzięki bezstopniowemu regulatorowi obrotowemu – wyjątkowo cicha praca z 65 dB A.

Wydajność: większa wydajność i mniejsze zużycie energii w porównaniu do tradycyjnego odkurzacza o mocy 2200 W – najlepsze zbieranie kurzu na wszystkich podłogach. Wydajność: sprawdzone przez tÜv pod kątem mocy ssania, czasu użytkowania i działania filtra – duża siła ssania i wysoka filtracja – wychwytuje nawet najmniejsze cząsteczki – worek na kurz z higienicznym zamknięciem.
MarkaAEG #ad
ProducentAEG #ad
Wysokość118.11
Długość39.37
Szerokość39.37

9. LEHMANN

#ad

1,8 l, LEHMANN LHOCV-7018 odkurzacz cyklonowy bezworkowy | odkurzacz podłogowy z technologią cyklonową | odkurzacz cylindryczny z zestawem dysz | wysoka moc 4000 W, filtr HEPA

#ad
LEHMANN #ad - Wystarczy spłukać pod bieżącą wodą. Moc ssania można dostosować do rodzaju czyszczonej podłogi – niezależnie od tego, czy jest to podłoga twarda, dywan czy parkiet. Nadaje się do różnych powierzchni – dzięki regulowanej sile ssania.

Rezultat: powietrze wydobywające się z odkurzacza jest czystsze i bezpieczniejsze dla alergików i osób z problemami z oddychaniem. Tryb eco zwiększa wydajność urządzenia, generując wysoką próżnię ssącą 4000 W o niskim zużyciu energii 700 W. Nigdy więcej wymiany worków i wydawania pieniędzy! Wydajność energetyczna – klasa a oznacza, że urządzenie ma bardzo wysoką moc ssania przy niskim zużyciu energii.

Technologia cyclon – jest bardziej wydajna niż tradycyjne rozwiązania, ponieważ wchłania znacznie więcej brudu i kurzu oraz zapobiega ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Automatycznie wysuwany kabel – automatycznie zwijany po naciśnięciu przycisku przewód zasilający ma długość do 4, 8 m, dzięki czemu nie trzeba go ciągle zwijać. Zdejmowany zbiornik – o pojemności 1, 8 l zapewnia szybkie i łatwe czyszczenie.
MarkaLEHMANN #ad
ProducentLehmann #ad
Waga8.82
Numer częściLHOCV-7018
ModelLHOCV-7018

10. AEG

#ad

AEG LX9-3-STM odkurzacz bez worka / system filtra 3D / 650 W / dodatkowe dysze / kółka XL / łatwe opróżnianie / komfort obsługi / tylko 72 dB A / promień działania 12 m / pojemnik na kurz 1,6 l /

#ad
AEG #ad - Wygoda: dzięki promieniu działania 12 m odkurzanie wielu pomieszczeń w jednym przejściu – łatwo wyjmowany pojemnik na kurz o pojemności 1, 6 l – tylko 72 dB A.

Bezproblemowe czyszczenie i opróżnianie: intuicyjny system pojemnika na kurz zapewnia łatwe opróżnianie i łatwy dostęp do filtrów. Lekkość: bardzo duże koła zapewniają płynną i precyzyjną obsługę – wyjątkowy wysoki komfort obsługi. Długotrwała moc ssania: system filtrów 3D zapewnia doskonałą wydajność czyszczenia – minimalna utrata wydajności. Zakres dostawy: 1 x odkurzacz podłogowy lx9 bez worka, 1 x wielofunkcyjna dysza 3 w 1 // zalecenie dotyczące akcesoriów: zestaw rozszerzający dysze AKIT12, 1 x dysza do twardych podłóg, 1 x filtr gotowy do uruchomienia w urządzeniu, filtr zamienny AFS1W, dysza do tapicerki AZE132.
MarkaAEG #ad
ProducentAEG #ad
Wysokość12.13
Długość11.65
Waga16.98
Szerokość17.2
Numer części900279241
ModelLX9-3-STM
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.