Top 10 Tragbarer Lautsprecher Bluetooth – Głośniki przenośne Bluetooth

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JBL

#ad

Przenośny boombox ze zintegrowanym powerbankiem i dźwiękiem stereo – ładowanie akumulatora do 20 godzin bezprzewodowej muzyki, JBL Charge 5 głośnik Bluetooth w kolorze czarnym – wodoodporny

#ad
JBL #ad - Przenośny głośnik bluetooth na każdą okazję – przenośny głośnik idealnie nadaje się na wycieczkę na basen lub na plażę: woda? Dla wytrzymałego Charge 5 to żaden problem! Partyboost: bezprzewodowy głośnik może być podłączony do dwóch urządzeń – na przemian słuchaj muzyki w najwyższej jakości dźwięku/wytrzymały materiał i wytrzymała gumowa obudowa.

Czy podoba się wydajność? pojemność akumulatora 7500 mah do 20 godz. Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe – dzięki zintegrowanemu powerbankowi telefon komórkowy lub tablet można ładować nawet podczas słuchania muzyki. Zakres dostawy: 1 x pozytywka charge 5 firmy jbl z kablem do ładowania usb-c/dla ostatecznego PartyBoost można połączyć ze sobą kilka głośników JBL/wodoszczelność zgodnie z IPX7 / długi czas pracy baterii / 30 W.

Bas w podróży: jbl box łączy w sobie dwa pompujące radiatory basowe JBL, oddzielny głośnik wysokotonowy i długi sterownik – doskonały dźwięk na imprezę, w domu lub na świeżym powietrzu.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość3.82
Długość8.78
Waga2.12
Szerokość3.7
Numer częściJBLCHARGE5BLK
ModelJBLCHARGE5BLK
GwarancjaHerstellergarantie

2. JBL

#ad

Przenośny głośnik do podróży – do 5 godzin odtwarzania przy jednym ładowaniu akumulatora. 1 opakowanie, JBL GO 3 małe pudełko Bluetooth w kolorze czarnym – wodoodporny

#ad
JBL #ad - Zakres dostawy: 1 x go 3 firmy jbl / odporny na wodę i kurz zgodnie z IP67 / w zestawie skrócona instrukcja obsługi i kabel USB / Bluetooth 5.1 / przenośne pudełko Bluetooth w kolorze czarnym / czas odtwarzania 5 h.

Ciesz się muzyką zawsze i wszędzie: wystarczy złapać mały, bezprzewodowy głośnik i dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu do 5 godz. Słuchanie muzyki – miejsce nie ma przy tym znaczenia. Za pomocą bluetooth można łatwo połączyć laptopa lub telefon komórkowy z pozytywką i uruchomić ulubioną listę odtwarzania.

Poręczna obudowa zapewnia mały głośnik JBL wszędzie miejsce. Kompaktowy i wydajny: mały głośnik posiada pełny dźwięk JBL i dzięki swojej niewielkiej wadze jest idealnym towarzyszem w podróży. Zgodnie z ip67 go 3 jest odporny na wodę i kurz oraz gotowy na każdą przygodę na świeżym powietrzu – zarówno w słońcu, jak i w deszczu.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość1.57
Długość2.72
Waga0.46
Szerokość3.39
Numer częściJBLGO3BLK
ModelJBLGO3BLK
Gwarancja12 miesięcy

3. JBL

#ad

JBL GO 3 małe pudełko Bluetooth w kolorze czerwonym – wodoodporny, przenośny głośnik do podróży – do 5 godzin odtwarzania przy jednym naładowaniu akumulatora

#ad
JBL #ad - Kompaktowy i wydajny: mały głośnik posiada pełny dźwięk JBL i dzięki swojej niewielkiej wadze jest idealnym towarzyszem w podróży. Zakres dostawy: 1 x go 3 firmy jbl / odporny na wodę i kurz zgodnie z ip67 / przenośne pudełko Bluetooth w kolorze czerwonym / ze skróconą instrukcją obsługi i kablem USB / Bluetooth 5.

1 / czas odtwarzania 5 h. Za pomocą bluetooth można łatwo połączyć laptopa lub telefon komórkowy z pozytywką i uruchomić ulubioną listę odtwarzania. Zgodnie z ip67 go 3 jest odporny na wodę i kurz oraz gotowy na każdą przygodę na świeżym powietrzu – zarówno w słońcu, jak i w deszczu. Spróbuj zresetować go 3, włączając głośnik, a następnie przytrzymaj przycisk głośności + i przycisk Bluetooth przez 3-5 sekund, aż głośnik się wyłączy.

Po wyłączeniu głośnik został przywrócony do ustawień fabrycznych. Słuchanie muzyki – miejsce nie ma przy tym znaczenia. Poręczna obudowa zapewnia mały głośnik JBL wszędzie miejsce. Ciesz się muzyką zawsze i wszędzie: wystarczy złapać mały, bezprzewodowy głośnik i dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu do 5 godz.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość29.92
Długość9.45
Waga0.46
Szerokość9.45
Numer częściJBLGO3RED
ModelJBLGO3RED
Gwarancja12 miesięcy

4. JBL

#ad

JBL GO 3 małe pudełko Bluetooth w kolorze niebieskim – wodoodporny, przenośny głośnik do podróży – do 5 godzin odtwarzania przy jednym ładowaniu akumulatora, 1 szt

#ad
JBL #ad - Dzięki bluetooth można bardzo łatwo połączyć laptop lub telefon komórkowy z muzyką i rozpocząć ulubioną listę odtwarzania. Słuchanie muzyki – to miejsce nie ma znaczenia. Kompaktowy i wydajny: małe głośniki posiadają pełny dźwięk JBL i dzięki swojej niewielkiej wadze jest idealnym towarzyszem podróży.

Zgodnie z ip67 go 3 jest odporny na działanie wody i pyłu i gotowy na każdą przygodę na świeżym powietrzu – zarówno w słońcu, jak i w deszczu. Przyjemność słuchania muzyki zawsze i wszędzie: wystarczy wziąć mały, bezprzewodowy głośnik i dzięki zintegrowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu do 5 godzin.

Poręczna obudowa zapewnia małe głośniki JBL wszędzie miejsce. Zakres dostawy: 1 x go 3 firmy jbl / bluetooth 5. 1 / wraz z krótką instrukcją obsługi i kablem usb / przenośna skrzynka bluetooth w kolorze niebieskim / odporny na działanie wody i pyłu zgodnie z IP67 / 5h czas odtwarzania.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość1.61
Długość2.95
Waga0.46
Szerokość3.43
Numer częściJBLGO3BLU
ModelJBLGO3BLU
Gwarancja12 Monate

5. JBL

#ad

Przenośny głośnik w podróży – do 5 godzin odtwarzania przy jednym naładowaniu akumulatora, JBL GO 3 małe pudełko Bluetooth w kolorze niebieskim i różowym – wodoodporny

#ad
JBL #ad - Poręczna obudowa zapewnia mały głośnik JBL wszędzie miejsce. Za pomocą bluetooth można łatwo połączyć laptopa lub telefon komórkowy z pozytywką i uruchomić ulubioną listę odtwarzania.

Zakres dostawy: 1 x go 3 firmy jbl / odporny na wodę i kurz zgodnie z IP67 / w zestawie skrócona instrukcja obsługi i kabel USB / Bluetooth 5.1 / przenośne pudełko bluetooth w kolorze niebieskim i różowym / czas odtwarzania 5 h. Ciesz się muzyką zawsze i wszędzie: wystarczy złapać mały, bezprzewodowy głośnik i dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu do 5 godz.

Kompaktowy i wydajny: mały głośnik posiada pełny dźwięk JBL i dzięki swojej niewielkiej wadze jest idealnym towarzyszem w podróży. Słuchanie muzyki – miejsce nie ma przy tym znaczenia. Zgodnie z ip67 go 3 jest odporny na wodę i kurz oraz gotowy na każdą przygodę na świeżym powietrzu – zarówno w słońcu, jak i w deszczu.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość3.62
Długość1.93
Waga0.46
Szerokość5.47
Numer częściJBLGO3BLUP
ModelJBLGO3BLUEPNK
Gwarancja12 miesięcy

6. JBL

#ad

JBL GO 3 małe pudełko Bluetooth w kamuflażu – wodoodporny, przenośny głośnik do podróży – do 5 godzin odtwarzania przy jednym naładowaniu akumulatora

#ad
JBL #ad - Słuchanie muzyki – miejsce nie ma przy tym znaczenia. Ciesz się muzyką zawsze i wszędzie: wystarczy złapać mały, bezprzewodowy głośnik i dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu do 5 godz.

Za pomocą bluetooth można łatwo połączyć laptopa lub telefon komórkowy z pozytywką i uruchomić ulubioną listę odtwarzania. Zgodnie z ip67 go 3 jest odporny na wodę i kurz oraz gotowy na każdą przygodę na świeżym powietrzu – zarówno w słońcu, jak i w deszczu. Kompaktowy i wydajny: mały głośnik posiada pełny dźwięk JBL i dzięki swojej niewielkiej wadze jest idealnym towarzyszem w podróży.

Zakres dostawy: 1 x go 3 firmy jbl / bluetooth 5. 1 / przenośne pudełko bluetooth w kamuflażu / w zestawie skrócona instrukcja obsługi i kabel USB / odporny na wodę i kurz zgodnie z IP67 / czas odtwarzania 5 h. Poręczna obudowa zapewnia mały głośnik JBL wszędzie miejsce.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość1.6
Długość3.4
Waga0.66
Szerokość2.7
Numer częściJBLGO3SQUAD
ModelHA-JBLGO3SQUAD
Gwarancja12 miesięcy

7. JBL

#ad

Przenośny boombox ze zintegrowanym powerbankiem – jedno ładowanie akumulatora do 20 godzin bezprzewodowej słuchania muzyki, JBL Charge 5 głośnik Bluetooth w kolorze niebieskim benzyny – wodoodporny

#ad
JBL #ad - Potrzebujesz mocy? pojemność akumulatora 7500 mah do 20 godz. Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe – dzięki wbudowanemu powerbankowi można ładować telefon komórkowy lub tablet nawet podczas słuchania muzyki. Przenośny głośnik bluetooth na każdą okazję – mobilny soundbox idealnie nadaje się na wycieczkę na basen lub na plażę: woda? Do wytrzymałej ładowarki Charge 5 to żaden problem! Partyboost: bezprzewodowy głośnik można podłączyć do dwóch urządzeń – na przemian słuchać muzyki w najwyższej jakości dźwięku/wytrzymały materiał i wytrzymała gumowa obudowa.

Po przywróceniu ustawień fabrycznych automatycznie przełącza się w tryb parowania po pierwszym włączeniu. Bas w podróży: jbl box łączy w sobie dwa pompujące grzejniki basowe JBL, oddzielny głośnik wysokotonowy i przetwornik o długim skoku – doskonały dźwięk na imprezie, w domu lub na świeżym powietrzu.

Zakres dostawy: 1 x music box charge 5 firmy jbl wraz z kablem do ładowania usb c / dla optymalnego PartyBoost można połączyć ze sobą kilka głośników JBL / długi czas pracy baterii / wodoszczelność zgodnie z IPX7 / 30 W. Uwaga: jeśli charge 5 był wcześniej sparowany z telefonami/tabletami, należy usunąć głośnik z listy sparowanych urządzeń Bluetooth.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość1
Długość1
Waga2.1
Szerokość1
Numer częściJBLCHARGE5BLU
ModelJBLCHARGE5BLU
Gwarancja12 miesięcy

8. JBL

#ad

Przenośny głośnik w podróży – do 5 godzin odtwarzania przy jednym naładowaniu akumulatora, JBL GO 3 małe pudełko Bluetooth w kolorze różowym – wodoodporny

#ad
JBL #ad - Kompaktowy i wydajny: mały głośnik posiada pełny dźwięk JBL i dzięki swojej niewielkiej wadze jest idealnym towarzyszem w podróży. Poręczna obudowa zapewnia mały głośnik JBL wszędzie miejsce.

Za pomocą bluetooth można łatwo połączyć laptopa lub telefon komórkowy z pozytywką i uruchomić ulubioną listę odtwarzania. Zgodnie z ip67 go 3 jest odporny na wodę i kurz oraz gotowy na każdą przygodę na świeżym powietrzu – zarówno w słońcu, jak i w deszczu. Ciesz się muzyką zawsze i wszędzie: wystarczy złapać mały, bezprzewodowy głośnik i dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu do 5 godz.

Zakres dostawy: 1 x go 3 firmy jbl / przenośne pudełko bluetooth w kolorze różowym / w zestawie skrócona instrukcja obsługi i kabel USB / Bluetooth 5.1 / odporny na wodę i kurz zgodnie z IP67 / czas odtwarzania 5 h. Słuchanie muzyki – miejsce nie ma przy tym znaczenia.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość1.61
Długość3.43
Waga0.46
Szerokość2.95
Numer częściJBLGO3PINK
ModelHA-JBLGO3PINK
Gwarancja12 miesięcy

9. JBL

#ad

JBL Charge 5 głośnik Bluetooth w kamuflażu – wodoodporny, przenośny boombox ze zintegrowanym powerbankiem – jedno ładowanie akumulatora do 20 godzin bezprzewodowej słuchania muzyki

#ad
JBL #ad - Potrzebujesz mocy? pojemność akumulatora 7500 mah do 20 godz. Bas w podróży: jbl box łączy w sobie dwa pompujące grzejniki basowe JBL, oddzielny głośnik wysokotonowy i przetwornik o długim skoku – doskonały dźwięk na imprezie, w domu lub na świeżym powietrzu.

Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe – dzięki wbudowanemu powerbankowi można ładować telefon komórkowy lub tablet nawet podczas słuchania muzyki. Przenośny głośnik bluetooth na każdą okazję – mobilny soundbox idealnie nadaje się na wycieczkę na basen lub na plażę: woda? Do wytrzymałej ładowarki Charge 5 to żaden problem! Partyboost: bezprzewodowy głośnik można podłączyć do dwóch urządzeń – na przemian słuchać muzyki w najwyższej jakości dźwięku/wytrzymały materiał i wytrzymała gumowa obudowa.

Zakres dostawy: 1 x music box charge 5 firmy jbl wraz z kablem do ładowania usb c / długi czas pracy baterii / wodoszczelność zgodnie z IPX7 / dla optymalnego PartyBoost można połączyć ze sobą kilka głośników JBL / 30 W.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość3.82
Długość8.78
Waga2.12
Szerokość3.7
Numer częściJBLCHARGE5SQUAD
ModelJBLCHARGE5SQUAD
Gwarancja12 miesięcy

10. JBL

#ad

Przenośny głośnik do podróży – do 5 godzin odtwarzania przy jednym naładowaniu akumulatora, JBL GO 3 małe pudełko Bluetooth w kolorze białym – wodoodporny

#ad
JBL #ad - Słuchanie muzyki – miejsce nie ma przy tym znaczenia. Kompaktowy i wydajny: mały głośnik posiada pełny dźwięk JBL i dzięki swojej niewielkiej wadze jest idealnym towarzyszem w podróży.

Ciesz się muzyką zawsze i wszędzie: wystarczy złapać mały, bezprzewodowy głośnik i dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu do 5 godz. Poręczna obudowa zapewnia mały głośnik JBL wszędzie miejsce. Zgodnie z ip67 go 3 jest odporny na wodę i kurz oraz gotowy na każdą przygodę na świeżym powietrzu – zarówno w słońcu, jak i w deszczu.

Za pomocą bluetooth można łatwo połączyć laptopa lub telefon komórkowy z pozytywką i uruchomić ulubioną listę odtwarzania. Zakres dostawy: 1 x go 3 firmy jbl / odporny na wodę i kurz zgodnie z ip67 / w zestawie skrócona instrukcja obsługi i kabel USB / Bluetooth 5.1 / przenośne pudełko Bluetooth w kolorze białym / czas odtwarzania 5 h.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga0.46
Szerokość19.69
Numer częściJBLGO3WHT
ModelJBLGO3WHT
Gwarancja12 miesięcy