Top 10 Wc Sitz Polyresin Kunstharz – Deski sedesowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Wirquin

#ad

Wirquin 20721956 deska sedesowa FSC100% Trendy Line Diplomat jeleń, beżowa, biała i bambusowa

#ad
Wirquin #ad - Deska sedesowa diplomat z tłoczonego drewna FSC Mix, kolor jelenia, po obu stronach pokrywy, matowa pokrywa | luneta: bambus naturalny. Wytrzymałość: przetestowana 20 000 cykli otwarć/zamknięć. Nadaje się do standardowych toalet. Zawiasy śrubowe ze stali nierdzewnej: ochrona przed korozją, Soft Close wolnoopadająca.
MarkaWirquin #ad
ProducentWirquin #ad
Wysokość0
Długość17.72
Waga7.5
Szerokość14.96
Numer części20721956
Model20721956

2. SANFINO

#ad

SANFINO® Deska sedesowa wolnoopadająca premium – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna, wiele kolorowych motywów, wysoki komfort siedzenia, łatwy montaż łącznie z instrukcją montażu może nie być

#ad
SANFINO #ad - Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie piękny wygląd. Dołączony zestaw do szybkiego mocowania zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym. Wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia.

Wysoka jakość: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami o wysokim połysku i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie deski sedesowej i okularów toaletowych. Wyjątkowo odporna na pękanie, wolnoopadająca, wysokiej jakości powłoka i wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują długą żywotność. Atwe w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych.

Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej, zarysowania płyta MDF, przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę. 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Stabilne elementy dystansowe pod toaletą wytrzymują obciążenia do 200 kg. Wymiary: 43, 5 do 20 cm, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą znajdować się w odległości od 10, 5 x 37, aby idealnie zamocować siedzisko.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.41
Szerokość14.76
Numer częściW1043C

3. LUVETT

#ad

Zdejmowana, antybakteryjna, owalna, LUVETT® Deska sedesowa S100 z błyszczącymi kamieniami, wolnoopadająca SoftClose®, kolor: czarny

#ad
LUVETT #ad - Ozdobiona 44 błyszczącymi kamieniami, dostępne w kolorze czarnym i białym. Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Opatentowana, wolnoopadająca podwójna funkcja softclose – oryginalny produkt z funkcją wyjmowania TakeOff EasyClean zapewnia wygodne czyszczenie: podwójne wolnoopadające do deski sedesowej i pierścienia siedziska dla delikatnego i cichego zamykania.

Projekt i rozwój w niemczech, produkcja w europie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych/obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN. Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów zawiasów do wszystkich rodzajów ceramiki: 'kołki rozporowe' od góry, wszystko w zestawie, 'kołki składane" od góry i "nakrętki nasadkowej" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie firmy LUVETT dla łatwego mocowania i niezawodnego trzymania, koniec z chwiejącym się i ślizganiem.

Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełniający najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią przypominającą ceramikę - wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość0.99
Długość17.05
Waga4.63
Szerokość14.69
Numer części539724

4. Sanilo

#ad

Wysoka jakość, różne modele do wyboru, Sanilo deska sedesowa wolnoopadająca drewniana

#ad
Sanilo #ad - 47, 0/37, 7 cm. Wykonana z drewna z solidnymi zawiasami. Dł. Szer. Ok. Pasuje do wszystkich rodzajów muszli klozetowych dostępnych na rynku wiszących oraz stojących. Deska sedesowa wolnoopadająca zamyka się delikatnie i cicho. Powierzchnia wysokiej jakości, łatwa w utrzymaniu w czystości.
MarkaSanilo #ad
ProducentSanilo #ad
Wysokość1.97
Długość18.5
Szerokość14.84

5. SANFINO

#ad

łatwy montaż łącznie z instrukcją montażu może nie być, wysoki komfort siedzenia, SANFINO® Deska sedesowa wolnoopadająca premium – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna, wiele kolorowych motywów

#ad
SANFINO #ad - Atwe w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych. 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Wysoka jakość: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami o wysokim połysku i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie deski sedesowej i okularów toaletowych.

Wymiary: 43, 5 x 37, 5 do 20 cm, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą znajdować się w odległości od 10, aby idealnie zamocować siedzisko. Dołączony zestaw do szybkiego mocowania zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym. Wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia.

Wyjątkowo odporna na pękanie, wolnoopadająca, zarysowania płyta mdf, wysokiej jakości powłoka i wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują długą żywotność. Stabilne elementy dystansowe pod toaletą wytrzymują obciążenia do 200 kg. Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie piękny wygląd. Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej, przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga5.51
Szerokość14.76
Numer częściW1002C

6. SANFINO

#ad

SANFINO® Deska sedesowa wolnoopadająca premium – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna, wysoki komfort siedzenia, łatwy montaż łącznie z instrukcją montażu może nie być dostępna w języku polskim – "Daisies", wiele kolorowych motywów

#ad
SANFINO #ad - Stabilne elementy dystansowe pod toaletą wytrzymują obciążenia do 200 kg. Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej, zarysowania płyta MDF, wolnoopadająca, przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę. Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie piękny wygląd.

Wysoka jakość: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami o wysokim połysku i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie deski sedesowej i okularów toaletowych. Atwe w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych. Dołączony zestaw do szybkiego mocowania zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym.

Wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia. Wyjątkowo odporna na pękanie, wysokiej jakości powłoka i wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują długą żywotność. 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Wymiary: 43, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą znajdować się w odległości od 10, 5 do 20 cm, 5 x 37, aby idealnie zamocować siedzisko.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.5
Szerokość14.76
Numer częściW1066C

7. Sanilo

#ad

Wiele pięknych czarnych desek sedesowych do wyboru, Sanilo Deska sedesowa wolnoopadająca, wysoka jakość i stabilna jakość z drewna Vip Lounge

#ad
Sanilo #ad - Wysoka jakość deska sedesowa wykonana jest ze stabilnego i odpornego na pękanie drewna. Atwe w pielęgnacji okulary toaletowe mają specjalną powierzchnię antybakteryjną i można je bez problemu czyścić wszystkimi domowymi środkami czyszczącymi.

Praktyczna zintegrowana funkcja wolnego opadania zamyka pokrywę WC delikatnie i cicho. Uniwersalna dzięki kształtowi deski sedesowej pasuje do wszystkich dostępnych na rynku wiszących i stojących muszli klozetowych i można ją łatwo zamocować za pomocą dołączonego materiału montażowego. Stylowa deska sedesowa jest dostępna w różnych kreatywnych motywach i idealnie nadaje się do dopasowania łazienki do własnych życzeń i do indywidualnego zaprojektowania.

W ten sposób powierzchnia deski sedesowej jest chroniona i zwiększa trwałość produktu. Dzięki specjalnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałowi pokrywa zapewnia bardzo wygodny komfort siedzenia.
MarkaSanilo #ad
ProducentSanilo #ad
Wysokość1.97
Długość18.5
Waga6.61
Szerokość14.84

8. WENKO

#ad

Motyw jaka, WENKO Deska sedesowa Yak z powierzchnią na wysoki połysk, wolnoopadająca, szybki montaż ze stali nierdzewnej, odporny na pękanie, termoplastyczny materiał termoplastyczny, 36,5 x 45 cm

#ad
WENKO #ad - Wolnoopadająca deska sedesowa easy close: deska sedesowa posiada opuszczaną pokrywę sedesową, która zamyka się delikatnie i cicho samoczynnie i tym samym zapobiega głośnemu trzaskaniu i dodatkowo chroni dłonie dzieci. Szybki montaż: nierdzewny 1-przyciskowy fix-clip hygiene mocowanie ze stali szlachetnej można w mgnieniu oka założyć i zdjąć ponownie, co sprawia, że montaż jest dziecinnie prosty.

Maksymalne obciążenie siedziska wynosi 350 kg. Błyszczące akcenty w łazience: wielokolorowy nadruk na wysokim połysku na pokrywie sprawia, że deska sedesowa WENKO wykonana z wysokiej jakości tworzywa termoplastycznego nadającego się do recyklingu jest dekoracyjnym hitem w każdej łazience i toalecie. Higieniczny: dzięki specjalnemu mocowaniu czyszczenie siedziska i WC jest bardzo łatwe, a powierzchnia odporna na pęknięcia i zarysowania zapewnia dodatkową higienę.

X głęb. Pokrywa – 36, 5 x 29 cm / pierścień zewnętrzny – 36, termoplastyczna, szybkie mocowanie ze stali nierdzewnej, 5 x 45 cm / pierścień wewnętrzny – 22, 5 x 45 cm / odstęp mocowania – 8-17, 5 cm. Szczegóły: deska sedesowa wenko yak wolnoopadająca, deska sedesowa z wielokolorowym nadrukiem high-gloss, wymiary szer.
MarkaWENKO #ad
ProducentWENKO #ad
Wysokość3.94
Długość15.16
Waga3.42
Szerokość17.72
Numer częścix
ModelWenko
Gwarancja24 Miesięcy

9. aquaSu

#ad

'aquaSu® deska sedesowa z kamieniem klozetowym | deska sedesowa wolnoopadająca | zestaw antypoślizgowy | obciążenie do 300 kg | standardowy kształt | Top-Fix | Take-Off | przyjazny dla środowiska

#ad
aquaSu #ad - Model przekonuje również sprawdzoną obciążalnością 300 kg zgodnie z normą DIN 19516 i do 15 000 cykli składania – idealny do codziennego użytku. Zrównoważony jest dołączony kamień toaletowy, który emanuje zapachem "Cotton Clean". Ponadto mechanizm chroni dłonie dzieci przed urazami. Odbojniki samoprzylepne do ściany top-fix: montaż od góry Zdejmowany Kolor: biały Metalowe zawiasy Z kamieniem zapachowym: trwały Zapach bawełny Clean Clean.

Przyjazna dla środowiska: biała deska sedesowa wygląda elegancko i ma ponadczasowy charakter. Rozstaw zawiasów metalowych zawiasów można regulować w zakresie 71 – 179 mm. Antybakteryjna i wykonana z duroplastu: wyprodukowana z antybakteryjnego duroplastu deska sedesowa jest wytrzymała i trwała. Gładka powierzchnia nie daje szans na osady brudu i zarazki, dzięki czemu jest wyjątkowo higieniczna. Automatyczne opuszczanie i 300 kg: dzięki wolnoopadającemu zamknięciu deska sedesowa i okulary zamykają się delikatnie i cicho.

Antypoślizgowy: dzięki zestawowi antypoślizgowemu zapewnisz, że pokrywa optymalnie trzyma się zarówno na standardowych muszlach klozetowych bez krawędzi, jak i na standardowych toaletach. Można ją przymocować do standardowych muszli klozetowych oraz ceramiki bez krawędzi spłukiwania i w porównaniu z innymi kamieniami toaletowymi oszczędza 90% tworzywa sztucznego. Deska sedesowa z kamieniem zapachowym: antybakteryjny duroplast sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Uniwersalny kształt litery O Wolnoopadający Zestaw antypoślizgowy.
MarkaaquaSu #ad
ProducentaquaSu #ad
Wysokość0.99
Długość19.69
Waga4.41
Szerokość18.31
Numer części407359
Model407359

10. WOLTU

#ad

Wiele różnych motywów, zawiasy wykonane z cynku chromowane, wykonana z rdzenia drewnianego MDF, Woltu # 205 deska sedesowa wolnoopadająca

#ad
WOLTU #ad - Dł. Szer. Ok. Z wysokiej jakości powierzchnią, łatwa w utrzymaniu w czystości. Pasuje do wszystkich dostępnych w handlu muszli klozetowych. 43, 8/37 cm.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość0
Długość16.93
Waga6.99
Szerokość14.88
Numer częściWS2581
ModelWS2581