Top 5 Griffe Für Kommode – Uchwyty meblowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AP

#ad

Kuchnia, żelazo/śruba 4 "-16", sypialnia, 10 X głęb. uchwytów Bar

#ad
AP #ad - Wyraźne linie, nowoczesny styl i ausstattest everlasting. 2 sztuk 2, 54 cm śruby mocujące w zakres dostawy wchodzą do szafy każdego uchwytu. Prosty i elegancki, wszechstronny i pasuje do każdej sceny. Virious rozmiar, do wyboru, czarnym i białym for you, dwóch kolorach, 4-calowe-16-calowe, .
MarkaAP #ad
ProducentHandles & Ironmongery #ad
Numer części2847307
Model2847307

2. Stahlia

#ad

Uchwyty meblowe ze stali nierdzewnej owalne uchwyty kuchenne uchwyty uchwyt BA 320 mm uchwyty drążkowe uchwyty do szafek

#ad
Stahlia #ad - Uchwyty nadają się nie tylko do szafek kuchennych, mebli łazienkowych lub mebli biurowych. 1 x uchwyt meblowy 320 mm odstęp między otworami ze śrubami mocującymi. Dzięki swojemu wyglądowi pasują do każdego stylu wnętrza. Uchwyty meblowe ze szczotkowanej stali nierdzewnej są trwałe i wytrzymałe.

Szybkie przetwarzanie zapytań Stahlia pochodzi z Baden – Württembergii. Montaż uchwytów jest bardzo łatwy i szybki. Nasze uchwyty do drzwi szafy mogą być stosowane na wiele sposobów. Uchwyty mają wysokość 10 mm, a dzięki owalnemu kształtowi bardzo przyjemnie leżą w dłoni. Dołączone śruby sprawiają, że montaż na szafkach, szufladach, drzwiach przesuwnych i drzwiach wewnętrznych jest dziecinnie prosty. Można je również zamontować na szafie na ubrania, szufladzie i meblach do salonu.

Metalowy uchwyt meblowy to elegancki i ponadczasowy akcent dla każdego mebla. Konstrukcja zapewnia dobrą pozycję uchwytu i umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie szafek i szuflad. Niezależnie od tego, skandynawskie meble, czy chodzi o meble w stylu wiejskim, meble vintage, meble przemysłowe czy nowoczesne. Co wyróżnia stahlia service: nasz zespół wysyłkowy przetwarza zamówienia w tym samym dniu Faktura z wyszczególnionym podatkiem VAT.
MarkaStahlia #ad
ProducentStahlia #ad
Wysokość1.22
Długość12.91
Waga0.31
Szerokość0.79

3. SOTECH

#ad

Metalowy uchwyt G16, SO-TECH® uchwyt drążkowy, wygląd stali nierdzewnej, BA 550 mm, do mebli, szafy

#ad
SOTECH #ad - Wymiary: 650 x 32 mm, rozstaw otworów BA: 550 mm. Bardzo dobra obsługa dzięki wykonaniu wysokiej jakości. Uchwyt meblowy g16 wygląd stali szlachetnej BA 550 mm. Zakres dostawy: 1 uchwyt meblowy ze śrubami mocującymi M4 do grubości przedniej 19 - 20 mm. Elegancki uchwyt meblowy w nowoczesnym kształcie.
MarkaSOTECH #ad
ProducentSOTECH #ad
Numer częściSD-09-C3

4. LONTAN

#ad

Odstęp między otworami, 256 mm, czarne uchwyty do mebli, LONTAN Uchwyty do szafek kuchennych, czarne, uchwyty do szafy, 2 sztuki, uchwyty do szuflad, stal nierdzewna, uchwyty kuchenne

#ad
LONTAN #ad - Nowa technologia lakieru w sprayu chroni każdy uchwyt przed łuszczeniem się farby i lekkim tworzeniem się pęcherzyków powietrza. Czarne matowe wykończenie: czarne uchwyty meblowe lontan mają matowe czarne wykończenie, które jest gładkie i delikatne w dotyku.

Materiał: czarne uchwyty szafki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest lekka, trwałe i nierdzewne. Rozmiar: uchwyt szafki środek otworu: 256 mm, wysokość: 35 mm. Należy dokładnie zmierzyć środek otworu szafy, szerokość: 12 mm, długość całkowita: 268 mm, a następnie określić potrzebny rozmiar. Bez względu na styl Twojego domu, który jest prosty i stylowy. Uchwyt szafki ma pustą strukturę, ale trwała. Tak długo, jak będziesz gotowy do komunikacji, udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi.

Jednocześnie każdy narożnik został wypolerowany, te uchwyty do szafek odświeżą Twój dom. Jeśli ilość uchwytów meblowych w tym czasie jest niewielka lub występuje problem z jakością, skontaktuj się z nami w pierwszej kolejności. Szerokie zastosowanie: ten uchwyt meblowy przyjmuje najprostszy design z kwadratowymi narożnikami, dzięki czemu nie jest łatwy do zarysowania. 180 dni gwarancji posprzedażnej: obsługa klienta lontan daje 180-dniową gwarancję posprzedażową.
MarkaLONTAN #ad
ProducentLONTAN #ad
Wysokość0.47
Długość10.08
Waga0.44
Szerokość0.47

5. Probrico

#ad

Matowe czarne uchwyty do szafy, uchwyty kuchenne, Probrico Czarne uchwyty meblowe, otwory 128 mm, kwadratowe uchwyty do szafy, 5 sztuk

#ad
Probrico #ad - Kwadratowy kształt: kwadratowe uchwyty kuchenne są nowoczesne dla Twoich mebli, kwadratowy kształt nie jest łatwy do zamocowania ubrań, łatwe do czyszczenia i wycierania. Atwy montaż: krótkie śruby 25 mm i śruby o długości 45 mm wchodzą w zakres dostawy, każdy uchwyt jest pakowany pojedynczo, aby uniknąć zarysowań.

W przypadku braku lub problemów z jakością prosimy o kontakt z nami najpierw za pośrednictwem wiadomości. Stal nierdzewna: wysokiej jakości materiał, pusta konstrukcja, ale stabilna i trwała do długotrwałego użytkowania, po instalacji wyglądają jak solidne uchwyty szafy.

Zastosowanie: uchwyty do szuflad nadają się do kuchni, łazienki i sypialni, szaf, w szczególności do szafek, regałów na książki, komód, szaf na ubrania. Gładka powierzchnia: matowe czarne wykończenie, krawędź nie jest ostra, korpus uchwytów jest gładki, wygodna do trzymania.
MarkaProbrico #ad
ProducentProbrico #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.68
Szerokość0.39
Numer częściHU-XI-44