Top 9 HUION KAMVAS Pro 16 – Tablety graficzne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HUION

#ad

145% przestrzeni barw SRGB i współczynniku kontrastu 1: 1200, nadaje się do malowania, HUION Kamvas Pro 16 2,5 K tablet graficzny z wyświetlaczem o rozdzielczości 2,5 K, pracy online, 15,8 cala

#ad
HUION #ad - Ekskluzywny wygląd – rozmiar tabletu graficznego o przekątnej 15, 8 cala z ekranem spełnia nawyki użytkowania osób w DE i 8 kombinacji klawiszy, które ułatwiają pracę. Rysik cyfrowy z pasywną technologią indukcji elektromagnetycznej eliminuje zakłócenia ładowania i sprawia, kursor na tablecie graficznym z ekranem jest dokładniejszy, że praca jest bardziej wydajna.

Współczynnik kontrastu osiąga 1200 - 1, co idealnie odzwierciedla szczegóły na zdjęciu. Różnorodna kompatybilność – monitor rysunkowy kamvas pro 16 2, macos, photoshop, premiere i after effects, takie jak Adobe Lightroom, SAI, 5 K jest kompatybilny z Windows OS, linux OS i większością urządzeń z systemem Android i obsługuje różne oprogramowanie do edycji obrazów i wideo, clip studio paint, itp. Pentech3. 0 technologia długopis cyfrowy – zastosowanie najbardziej zaawansowanej technologii pentech3. 0 z kamvas pro 16 2, 5 k, całkowita precyzja rejestruje każdy hub za pomocą tabletu graficznego z ekranem i końcówką jest stabilny, bez wstrząsów.

Innowacyjna technologia kolorów – wykorzystanie najnowszej technologii quantum-dot, dzięki czemu kolor RGB jest czystszy, przestrzeń kolorów 145% SRGB, dzięki czemu można rozróżnić jasność i ciemność obrazu, która zapewnia delikatne przejścia kolorów i precyzyjne kolory. Rozdzielczość high definition 2, 5 k. W pełni wyposażony i oślepiający szklany blat skutecznie zapobiega zakłóceniom światła zewnętrznego i chroni oczy podczas oglądania tabletu graficznego z ekranem.
MarkaHUION #ad
ProducentHUION #ad
Wysokość0.45
Długość17.17
Waga2.82
Szerokość9.74
Numer częściHUION
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. HUION

#ad

Windows i Mac – idealny do nauki na odległość, HUION Kamvas Pro 16 tablet graficzny z wyświetlaczem Drawing Tablet z funkcją tilt i 6 przyciskami + 1 listwa dotykowa, nadaje się do Chromebooka

#ad
HUION #ad - Pomoc, macromedia flash, takie jak Corel Painter, Adobe Illustrator, nie wahaj się z nami skontaktować!.6 przycisków szybkiego dostępu i listwa dotykowa 6 programowalnych przycisków szybkiego dostępu i listwa dotykowa zostały stworzone, w tym dopasowanie pędzla, aby ułatwić obsługę, powiększanie ekranu i przewijanie stron i więcej czasu na kreatywne myślenie.

120% przestrzeni kolorów srgb i kąt widzenia 178° przestrzeń kolorów jest rozszerzona do 120% srgb z 16, 7 milionami kolorów, aby uzyskać lepszy obraz. Szeroki kąt widzenia 178° zapewnia ten sam obraz pod różnymi kątami bez zniekształceń. Kompatybilność kamvas pro 16 obsługuje windows 7 / macos 1012 lub nowszy. Wyeliminowane są różnice kolorów i jakość wyświetlania. Obsługiwane są programy graficzne, Adobe Photoshop, Adobe Fireworks, CorelDraw, Comic Studio i SAI. Poziom ciśnienia 8192 i bez baterii dzięki najwyższej w branży czułości nacisku na poziomie 8192 można precyzyjnie wyświetlać różne linie w różnych kształtach i naturalne przejście kolorów.

Długopis cyfrowy pw507 nie wymaga ładowania ani baterii, dzięki czemu jest energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Szkło chroniące przed oślepieniem i pełne kaszerowanie zastosowanie szkła laminowanego i szkła antyodblaskowego nie tylko zmniejsza szkodliwe oślepianie przez światło otoczenia, ale także poprawia kąt widzenia i jasność wyświetlacza. 2 lata gwarancji na produkt HUION.
MarkaHUION #ad
ProducentHuion Animation Technology Ltd. #ad
Wysokość0.45
Długość17.24
Waga2.98
Szerokość9.89
Numer częściKamvas Pro 16-FBM
Model‎Kamvas Pro 16

3. HUION

#ad

1 listwa dotykowa, idealna do, nieoślepiającym szklanym ekranem, 6 przyciskami bezpośredniego połączenia, HUION Kamvas Pro 16 15,6-calowy wyświetlacz IPS tablet graficzny z w pełni laminowanym

#ad
HUION #ad - Może w prosty sposób symulować efekt nachylenia specjalnej kreski i automatycznie korygować kursor w niektórych programach, które obsługują funkcję nachylenia. Ekran nie zawiera kurzu i wilgoci. Współczynnik raportowania 266 pps zapewnia, że każdy ruch pióra jest natychmiast wyświetlany gładkimi i stałymi liniami i minimalizuje opóźnienie.

Rysik obsługuje wykrywanie nachylenia ± 60 stopni. Kamvas pro 16 waży 1, 2 kg i grubość 11, co jest wystarczająco lekkie, aby wygodnie go prowadzić. Trzy funkcje obejmują przewijanie strony lub powiększanie obszaru rysunku / pędzla za pomocą paska dotykowego. Ponadto zamocowaliśmy 10 dodatkowych odpornych na zużycie końcówek i podnośnik do długopisów, aby zapewnić duże obciążenie robocze. Nieoślepiający ekran z pełnym laminowaniem – ekran laminowany o przekątnej 15, 6" skutecznie zmniejsza interferencję światła otoczenia z oślepieniem ludzkiego oka i skraca odległość między końcówką pióra a kursorem.

Wygodny i wydajny – 6 przycisków bezpośredniego połączenia i pasek dotykowy, który można dostosować do swoich osobistych nawyków, aby zwiększyć wydajność pracy. Osobisty design – skala kolorów 120% srgb zajmuje ten sam zakres oddawania barw jak w przypadku druku cyfrowego, zapewniając bogatsze kolory i bardziej równomierne przejście między kolorami. Pentech 3. 0 - kamvas pro 16 jest wyposażony w bezakumulatorowy rysik pw507 i uchwyt na długopis ph05.
MarkaHUION #ad
ProducentHUION #ad
Wysokość0.45
Długość17.24
Szerokość9.89
Numer częściHUION

4. HUION

#ad

15,6-calowy monitor graficzny z pełnym laminowaniem, obsługa systemu Android, idealny do pracy w domu i do nauki na, HUION Kamvas 16 2021 tablet graficzny do rysowania z ekranem Twilight Blue

#ad
HUION #ad - Dla bardziej wydajnej pracy dostępne są dwa niestandardowe przyciski. Zoptymalizuj swój przebieg pracy – po lewej stronie panelu znajduje się 10 programowalnych przycisków, wyłączając ekran, które uwolnią użytkownika od klawiatury i zapewniają mu większy komfort podczas rysowania. Bogate kolory – kamvas 16 2021 ma 120% przestrzeni barw srgb i dlatego reprezentuje realistyczne kolory.

Huion kamvas 16 można łatwo przełączać między wyświetlaczem rysika a tacą na długopis. Wykrywanie nachylenia ± 60° może nawet pomóc użytkownikom w cieniowaniu obiektów. Użytkownicy mogą przełączyć urządzenie w tryb tabletu z rysikiem, aby uzyskać dłuższy czas pracy. Antyodblaskowa folia ochronna może zapewnić użytkownikom doświadczenie rysowania długopisem na papierze i zapobiega powstawaniu oślepiania na ekranie. Ekran ips o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli umożliwia szczegółowe wyświetlanie, szeroki kąt widzenia 178° zapewnia wysoką jakość wyświetlania i płynne wrażenia wizualne.

Nasycenie kolorów i gradacje są lepiej odwzorowane dzięki 16, 7 milionom kolorów wyświetlacza. Regulowany stojak ST300 wchodzi w zakres dostawy. Dwa porty usb-c w kamvas 16 umożliwiają użytkownikom podłączenie wyświetlacza rysika do komputera za pomocą kabla 3 w 1 lub kabla USB-C na USB-C. Monitor rysunkowy jest najlepszym towarzyszem jako rozszerzony wyświetlacz podczas konferencji internetowych i nauczania na odległość.
MarkaHUION #ad
ProducentHUION #ad
Wysokość0.47
Długość16.69
Waga2.78
Szerokość9.96
Numer częściHUION

5. HUION

#ad

8192 stopni bezakumulatorowy rysik, obsługuje łączność z systemem Android, 10 programowalnych przycisków, ekran o przekątnej ekranu 15,6", HUION Kamvas 16 tablet graficzny z wyświetlaczem

#ad
HUION #ad - Kabel 3 w i w pełni wyposażony kabel USB-C do USB-C wchodzą w zakres dostawy. Dzięki grubości 12 mm i wadze 1, 26 kg można włożyć kamvas 16 2021 do plecaka i zabrać ze sobą. Kąt widzenia 178° zapobiega występowaniu zniekształceń obrazu, dzięki czemu można oglądać pracę z różnych kierunków bez wpływu na jakość obrazu.

Obsługuje również połączenia typu c do typu c – można łatwo podłączyć laptopa obsługującego wejście typu C do Kamavas 16 2021 za pomocą jednego kabla. Poziomy ciśnienia 8192 i funkcja nachylenia ± 60° pomagają uzyskać inspirację natychmiast i bez opóźnień. 10 programowalnych przycisków i regulowany stojak są ergonomicznie zaprojektowane, aby ułatwić obsługę. Za pomocą kabla 3 w 1, który można wyeliminować bałagan, można podłączyć komputer, laptop, mac lub urządzenia z systemem android do wyświetlacza kamvas 16 2021.

Pisak bezakumulatorowy pw517 oparty na pentech3. 0 zapewnia użytkownikom dokładniejsze pociągnięcia i naturalne wrażenia podczas rysowania. Wraz ze współczynnikiem kontrastu 1000: 1 kamvas 16 może zapewnić użytkownikowi imponujący efekt wizualny. Przyjazny dla użytkownika design sprawia, że Kamvas 16 jest idealnym zaopatrzeniem do nauczania/nauki online i pracy zdalnej. Kompatybilny z systemem windows, macos, android i linux: kamvas 16 może być kompatybilny nie tylko z Windows 7 lub nowszym i MacOS 10
MarkaHUION #ad
ProducentHUION #ad
Wysokość0.47
Długość16.67
Waga2.78
Szerokość9.96
Numer częściHUION
ModelHUION

6. HUION

#ad

HUION Kamvas Pro tablet graficzny z wyświetlaczem, idealny dla początkujących, dobra jakość/trwałość 15,6 cala kamvas 16

#ad
HUION #ad - Dzięki wyświetlaczowi fhd 1920 x 1080 z 16, 7 milionami kolorów, 6 cala o grubości 12 mm i wadze 1, 120% gamie kolorów sRGB i kącie widzenia 178° może wyświetlać każdy szczegół Twojego dzieła na ekranie. Tryb tabletu z rysikiem jest aktywowany, gdy ekran Kamvas 16 jest wyłączony. Kamvas 16 idealnie nadaje się do rysowania, Android i Linux.

W przypadku połączenia z urządzeniem z systemem Android lub konsolą do gier wymagane jest dodatkowe zasilanie. Usb-c na urządzeniu powinno obsługiwać co najmniej protokół transferu danych USB 3. 1 gen1 i dp 1. 2. Folia odblaskowa umożliwia użytkownikowi rysowanie długopisem na papierze i zapobiega powstawaniu oślepiania na ekranie. Wygodne połączenie kablowe – kabel usb-c do usb c lub kabel trzy w jednym może być używany do połączenia między kamvas 16 a urządzeniami takimi jak komputery, telefony/tablety z systemem Android, przełączniki itd.

Zoptymalizuj przepływ pracy – po lewej stronie panelu sterowania znajduje się 10 programowalnych przycisków, dzięki którym użytkownicy mogą uwolnić od klawiatury i wygodniej rysować. Kamvas 16 można łatwo przełączać między dwoma trybami: wskazaniem długopisu lub tabletem na długopis. Wraz z 8192 poziomami nacisku, zachowaniem nachylenia i bezopóźnionym śledzeniem PW517 zapewnia najdokładniejszą i najbardziej naturalną wydajność pisaka. Daje to użytkownikom kolejny sposób na wyrażenie swojej kreatywności.
MarkaHUION #ad
ProducentHUION #ad
Wysokość0.31
Długość18.5
Waga2.78
Szerokość11.81
Numer częściLP-EU-GS1562-Black-Stand-EU
ModelLP-EU-GS1562-Black-Stand-EU

7. HUION

#ad

Technologia Quantum-Dot QLED, rysik cyfrowy, HUION Kamvas Pro 16 Plus 4K, 145% przestrzeni, tablet graficzny o przekątnej 15,6" z wyświetlaczem, w pełni laminowany ekran ze szkła antyrefleksyjnego

#ad
HUION #ad - Kamvas pro 16 plus 4k jest używany w systemach Windows 7, SAI i Sketchbook. W pełni laminowany i antyrefleksyjny szklany wyświetlacz nie tylko redukuje szkodliwe oślepianie przez światło otoczenia, ale także poprawia kąt widzenia i jasność ekranu. Rozdzielczość 4k uhd 3840 x 2160 z w pełni laminowanym ekranem i szkłem antyrefleksyjnym: kamvas pro 16 plus 4k to pierwszy wyświetlacz długopisowy 4K firmy HUION.

145% przestrzeni barw srgb i kąt widzenia 178°: ekran wyposażony w warstwę punktową kwantową skutecznie odfiltrowuje szkodliwe niebieskie światło i ma większą gamę kolorów 145% sRGB. Konstrukcja dual usb-c i tryb tabletu na długopis: kabel 3 w 1 oraz połączenie usb-c z usb-c umożliwiają prostotę i elastyczność podczas łączenia. Przenośność i kompatybilność: ekran o przekątnej 15, coreldraw, w tym corel painter, adobe illustrator, adobe fireworks, macos 10.12 i android i obsługuje połączenie z komputerami, tabletami i telefonami komórkowymi.

Pisak cyfrowy pw517 bez baterii o nachyleniu ± 60° i czułości nacisku 8192 zapewnia autentyczne wrażenia z pisania ręcznego i zapewnia dokładność ruchu pisaka. Gdy wyświetlacz jest wyłączony, służy jako taca na długopis do normalnego i naturalnego rysowania. Szeroki kąt widzenia 178° zapewnia taką samą prezentację pod różnymi kątami widzenia bez żadnych zniekształceń, przy czym naturalne kolory i obrazy wysokiej jakości są zachowane. Umożliwia bardziej nasycone kolory i delikatniejsze przejścia kolorów.
MarkaHUION #ad
ProducentHUION #ad
Wysokość3.15
Długość17.72
Szerokość11.81
Numer częściHUION
ModelHUION

8. HUION

#ad

5080LPI, 145% sRGB, Huion Kamvas Pro 162.5K IPS Panel QHD LCD Grafiktablett 43.62cm x 24.73cm, 8192 Stufen Druckempfindlichkeit, 2560x1600 2.5K QHD+ Auflösung HUGT1602

#ad
HUION #ad - Huion kamvas pro 162. 5k ips panel qhd lcd grafiktablett 43. 62cm x 24. 73cm, 145% srgb, 8192 stufen druckempfindlichkeit, 5080lpi, 2560x1600 2.5k qhd+ auflösung hUGT1602.
MarkaHUION #ad
ProducentHUION #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga2.8
Szerokość19.69
Numer częściGT1602
ModelGT1602
Gwarancja2 year manufacturer

9. HUION

#ad

HUION KAMVAS Pro 20 tablet graficzny z wyświetlaczem o przekątnej 19,53", bez baterii, idealny do domowego biura i e-learningu, 16 kombinacji klawiszy i 2 listwy dotykowe, wyświetlacz HD

#ad
HUION #ad - Dzięki naturalnemu wykrywaniu nachylenia ± 60° masz o wiele więcej zabawy podczas rysowania. Co w wyjątkowy sposób przyczynia się do wydajności pracy i zapewnia większy komfort. Nadaje się dla osób prawo- i leworęcznych, bez konieczności obracania ekranu. Kąt widzenia 178° umożliwia wyświetlanie kolorów na ekranie bez różnic w kolorach pod różnymi kątami.

Wszystkie funkcje zapewniają bardziej przejrzysty i wysokiej jakości pokaz zdjęć oraz doskonały obszar rysunku. Ekran hd w pełni laminowany: dzięki technologii full laminated screen narysowana linia jest dokładna, naturalna i prawie bez przesunięcia. Kompatybilność i gwarancja – kamvas pro 20 jest kompatybilny z windows 7 lub nowszym i Mac OS 1012 lub nowszym. Ten wyświetlacz pióra nadaje się do rysowania, malowania, edycji obrazów i animacji 3D. Zapewnia to bogate kolory i bardziej równomierne przejście między kolorami, dzięki czemu Twoje dzieło sztuki jest bardziej żywe i wykwintne.

Ponadto powierzchnia ekranu jest pokryta szkłem antyodblaskowym, dzięki czemu skutecznie zmniejsza efekt oślepienia i lepiej chroni wzrok. Nowa kombinacja klawiszy: dostępnych jest 16 niestandardowych kombinacji klawiszy z 16 rodzajami funkcji, podczas gdy w poprzedniej wersji można było dostosować tylko 8 rodzajów funkcji. Huion udziela dwuletniej gwarancji. Najwyższa konfiguracja produktu: skala kolorów ekranu jest rozszerzona o bardziej różnorodne i delikatne kolory do 120% pokrycia sRGB.
MarkaHUION #ad
ProducentHUION #ad
Wysokość18.9
Długość22.05
Szerokość12.6
Numer częścihuion