Top 9 LEONARDO HOME Puccini – Kieliszki do czerwonego wina

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LEONARDO HOME

#ad

Leonardo 014788 zestaw 6 kieliszków do szampana Puccini

#ad
LEONARDO HOME #ad - Dźwięk: specjalny kształt i wykonanie wysokiej jakości kieliszka do czerwonego wina Teqton zapewnia wspaniały dźwięk podczas uderzania, wysoką stabilność i bardzo dobry aromat – wysoka wartość kieliszków do wina podkreśla ciągnięty trzonek.

Wysoka jakość: nasze produkty teqton przekonują większą twardością powierzchni, która sprawia, że szklanki na wodę są wyjątkowo stabilne i odporne na zarysowania oraz zapewniają długotrwały blask i niezakłóconą przejrzystość. Zakres dostawy i wymiary: 6 kieliszków do czerwonego wina, pojemność użytkowa 120 ml, 5 x 10, 220 g, 1 cm, Ø 10, wymiary: 25, 5 cm wys. Nadaje się do mycia w zmywarce: szklanki do picia można wygodnie myć w zmywarce, a te szklane kubki do picia są wyposażone w osłonę zabezpieczającą przed korozją szkła, która zapewnia długotrwały połysk.

X szer. 5 cm, wysokość kielicha 14, pojemność użytkowa 750 ml. Uniwersalne wzornictwo: kieliszek do czerwonego wina ma nowoczesny kształt serii Leonardo Puccini, można go więc idealnie łączyć z innymi produktami Puccini i zapewnia piękny obraz na stole.
MarkaLEONARDO HOME #ad
ProducentLeonardo #ad
Wysokość10.04
Długość4.13
Waga0.43
Szerokość4.13
Numer części014790
Model014790

2. LEONARDO HOME

#ad

LEONARDO HOME 069539 PUCCINI Kieliszki szklane

#ad
LEONARDO HOME #ad - Wysoka jakość: nasze produkty teqton przekonują większą twardością powierzchni, która sprawia, że szklanki na wodę są wyjątkowo stabilne i odporne na zarysowania oraz zapewniają długotrwały blask i niezakłóconą przejrzystość. Nadaje się do mycia w zmywarce: szklanki do picia można wygodnie myć w zmywarce, a te szklane kubki do picia są wyposażone w osłonę zabezpieczającą przed korozją szkła, która zapewnia długotrwały połysk.

Dźwięk: specjalny kształt i wykonanie wysokiej jakości szkieł teqton zapewnia wspaniały dźwięk podczas uderzania, wysoką stabilność i bardzo dobry aromat – wysoka wartość szkła podkreśla ciągnięty trzonek. Uniwersalne wzornictwo: zestaw szklanek ma nowoczesny kształt serii Leonardo Puccini, można go więc idealnie łączyć z innymi produktami Puccini i zapewnia piękny obraz na stole.

Zakres dostawy i wymiary: 6 x wino musujące, 25 x 10, 100 ml pojemność użytkowa, 750 ml po brzegi - 6 x białe wino, pojemność użytkowa 220 ml, 4 cm, kopuła 14, 5 cm, 5 cm, 280 ml po brzegi - 6 x czerwone wino, kopuła 14, 1 cm, Kuppa 13 cm, 26 x 7, 2 cm, 24 x 9, 120 ml pojemność użytkowa, 560 ml po brzegi.
MarkaLEONARDO HOME #ad
Producentglaskoch #ad
Wysokość10.63
Długość13.07
Waga9.76
Szerokość22.68
Numer części069539
Model069539

3. LEONARDO HOME

#ad

LEONARDO HOME Zestaw 12 kieliszków do białego wina Puccini, szkło kryształowe Teqton, kieliszki do wina, nadają się do mycia w zmywarce

#ad
LEONARDO HOME #ad - Szerokie dno kielicha zapewnia optymalne rozłożenie bukietu wina: idealne delektowanie się wszystkimi rodzajami białego wina. Wykonana z wyjątkowo wytrzymałego szkła teqton: o zwiększonej odporności na pęknięcia i zapewnia długą żywotność.

Długotrwała krystalicznie czysta: szkło Teqton gwarantuje ponadto trwały blask i przejrzystość również przy dużym obciążeniu. Nadaje się do mycia w zmywarce, co ułatwia czyszczenie: wyjątkowo praktyczna na co dzień. Zestaw 12 kieliszków do białego wina z wyciągniętym trzonkiem o pojemności 560 ml, wysokość 24 cm, średnica 6, 4 cm. W pełni wyposażone: dzięki temu zestawowi składającemu się z 12 kieliszków do białego wina Puccini firmy Leonardo masz wystarczająco dużo kieliszków do wina w domu na każdą okazję.
MarkaLEONARDO HOME #ad
Wysokość9.45
Długość0.01
Waga10.21
Szerokość2.52
Numer częścilocalization_B07V4M2ZHV

4. LEONARDO HOME

#ad

1 sztuka, Leonardo Puccini 069550 kieliszek do szampana, kieliszek do szampana, kieliszek do szampana, nadaje się do mycia w zmywarce

#ad
LEONARDO HOME #ad - Zakres dostawy i wymiary: 1 kieliszek do szampana, 2 x 7, pojemność użytkowa 220 ml, 2 cm wys. Kieliszki do szampana z serii Puccini są utrzymane w klasycznym stylu i przekonują nowoczesnym wyglądem. Wysokiej jakości wzornictwo: leonardo jest synonimem delikatnego i innowacyjnego wzornictwa.

Doskonałe doznania smakowe: dzięki otwierającemu się ku górze, winem musującym, dźwięcznemu kieliszkowi kieliszka, szampanem, prosecco i szampanem rozwinąć swój niepowtarzalny smak i cieszyć się nimi stylowo. X szer. Znak jakości jest synonimem wyjątkowo stabilnych szkieł. Nadaje się do mycia w zmywarce: dzięki prostej płycie spodniej woda może lepiej spływać z kieliszka w zmywarce do naczyń.

X gł. 158 g, wymiary: 26 x 7, 280 ml. Wysoka jakość: dzięki opracowanej przez leonardo recepturze szkła teqton kieliszki do szampana są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uderzenia. Kieliszek do szampana to idealny pomysł na prezent na uroczyste okazje. Kieliszki do szampana z trzonkiem są ponadto wyposażone w osłonę zabezpieczającą przed korozją szkła.
MarkaLEONARDO HOME #ad
ProducentLEONARDO #ad
Wysokość10.14
Długość2.81
Waga0.35
Szerokość2.81
Numer części069550
Model69550

5. LEONARDO HOME

#ad

Kielich do szampana z nóżką, kieliszki do szampana do mycia w zmywarce, 200 ml, Leonardo Daily kieliszki do szampana, 063314, 6 sztuk

#ad
LEONARDO HOME #ad - Doskonałe doznania smakowe: z dźwięcznego kieliszka można stylowo delektować się pikantnymi napojami, wino musujące, takimi jak wino musujące, prosecco i szampan. Wysokiej jakości wzornictwo: leonardo jest synonimem delikatnego i innowacyjnego wzornictwa – szlachetne kieliszki do szampana z serii Daily są utrzymane w stylu podstawowym i przekonują minimalistycznym wyglądem.

Nadaje się do mycia w zmywarce: zestaw kieliszków do szampana można wygodnie myć w zmywarce – kieliszki do szampana są wyposażone w osłonę zabezpieczającą przed korozją szkła, która zapewnia długotrwały połysk.

Zakres dostawy i wymiary: 6 kieliszków do szampana, 160 g, 120 ml pojemność użytkowa, wymiary kieliszka do szampana: 245 x 70 x 70 mm wys. Wysoka jakość: dzięki opracowanej przez leonardo recepturze szkła teqton flety szampana są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uderzenia – znak jakości oznacza wyjątkowo stabilne kieliszki. X gł. 200 ml po brzegi. X szer.
MarkaLEONARDO HOME #ad
Producentglaskoch #ad
Wysokość1
Długość1
Waga1
Szerokość1
Numer części063314
Model063314

6. LEONARDO HOME

#ad

Wysokość 27,2 cm, nadaje się do mycia w zmywarce, Leonardo Puccini 069527 karafka ze szkła o nowoczesnym wzornictwie, 1400 ml

#ad
LEONARDO HOME #ad - Zakres dostawy i wymiary: 1 karafka do czerwonego wina ze szkła, 660 g, średnica u góry 7, 2 x 13 x 13 mm wys. X gł. 3 cm, wymiary karafki: 27, 1000 ml pojemności użytkowej, pojemność 1400 ml. X szer. Nadaje się do codziennego użytku: niezależnie od tego, lemoniad lub napojów gazowanych, czy jako karafka dekantująca do białego wina lub jako karafka na wodę do soków, ten szklany dzbanek bez uchwytu ma wszechstronne zastosowanie.

Eleganckie wzornictwo: karafka na wodę urzeka stylowym i atrakcyjnym wzornictwem – ta karafka na wodę o pięknym kształcie z samozamykającą się pokrywką zapewnia stylową oprawkę na wszelkiego rodzaju napoje.

Nadaje się do mycia w zmywarce: szklanki do picia można wygodnie myć w zmywarce, a te szklane kubki do picia są wyposażone w osłonę zabezpieczającą przed korozją szkła, która zapewnia długotrwały połysk. Wysokiej jakości wzornictwo: leonardo jest synonimem delikatnego i innowacyjnego wzornictwa – karafka na napoje z serii Puccini jest utrzymana w nowoczesnym stylu i przekonuje szlachetnym wyglądem.
MarkaLEONARDO HOME #ad
Producentglaskoch #ad
Wysokość10.71
Długość5.12
Waga1.54
Szerokość5.12
Numer części69527
Model69527

7. GRAVURZEILE

#ad

Nadaje się do wina Aperol Sangria i Lillet, inicjał kwiatu, prezenty dla niej i dla niego, Leonardo Puccini kieliszek do wina z nadrukiem UV, spersonalizowany imieniem i monogramem, kolor:

#ad
GRAVURZEILE #ad - 100% leonardo – wysokiej jakości szkło spełnia wysokiej jakości nadruk uv. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub dostawa nie odpowiada Twoim wymaganiom, udzielimy pomocy zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Marka jest synonimem krystalicznie czystego i najlepszego wykonania. Całkowita wysokość szkła wynosi 240 mm, a maksymalna pojemność wynosi 560 ml. Każdy z naszych kieliszków do wina pochodzi z tradycji Leonardo. Nasze kieliszki do wina z nadrukiem oferują wzory i motywy na różne okazje i przekonują najwyższą jakością i starannością. Serwis – zamów już dziś i przekonaj się sam o najwyższej jakości i szybkiej wysyłce. 64 mm odpowiadają standardowi.

Letnie słońce wino – zaskocz przyjaciół, rodzinę i partnerów naszymi wspaniałymi, kolorowymi letnimi wzorami i rozbudzaj nastrój imprezy! Idealny prezent dla wszystkich miłośników grillowania i letnich imprez z sangrią i winem. Dzięki innowacyjnej formule TEQTON High-Tech jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na uderzenia. Wymiary – wymiary kielicha szer. 95 x wys. Nowoczesny druk uv – wysokiej jakości kieliszki do wina z precyzyjnym nadrukiem uv.
MarkaGRAVURZEILE #ad
ProducentGRAVURZEILE #ad
Wysokość9.45
Długość3.74
Waga0.4
Szerokość3.74
Numer częściGZ-14315.1

8. polar-effekt

#ad

Indywidualny prezent ślubny, Leonardo Puccini kieliszek do wina, 560 ml, kieliszek do wina dla kobiet i mężczyzn, prezent na rocznicę i zaręczyny, kieliszek, 2-częściowy zestaw z grawerunkiem dla par

#ad
polar-effekt #ad - Nasz wykwalifikowany personel graweruje każdy motyw z dużą precyzją. Pierwszorzędny materiał: twoje kieliszki do wina urzekają specjalną kompozycją szkła, która zapewnia wysoką twardość powierzchni. Kieliszki do wina z grawerunkiem: nasze kieliszki do wina o pojemności 560 ml są dostarczane w praktycznym zestawie 2 sztuk, dzięki czemu możesz cieszyć się swoim ulubionym winem w wyjątkowych chwilach.

Jeśli z jakiegoś powodu nie spodoba Ci się coś w kieliszkach, otrzymasz zwrot pieniędzy. Idealny pomysł na prezent na uroczyste okazje. Polar-effekt obietnica: abyśmy mogli nieco ułatwić ci decyzję o zakupie, całkowicie podejmujemy ryzyko i dajemy Ci obietnicę. Romantyczny prezent: dzięki naszym ekskluzywnym kieliszkom do wina nadasz perfekcyjnego blasku każdej romantycznej okazji.

Specjalna receptura szkła jest prawdziwym znakiem jakości i jest synonimem wyjątkowo stabilnych i wytrzymałych kieliszków do wina. Niezależnie od tego, zaręczyny, czy ślub, rocznica lub Walentynki – ciesz się niezapomnianymi chwilami z tymi stylowymi kieliszkami do wina. Romantyczny prezent, który z pewnością zrobi wrażenie. Niezależnie od tego, czy na ślub, rocznicę lub zaręczyny. Duży wybór obejmuje odpowiedni motyw na najróżniejsze okazje. Idealny prezent dla mężczyzn i kobiet.
Markapolar-effekt #ad
Producentpolar-effekt #ad
Wysokość9.45
Długość3.74
Waga0.44
Szerokość3.74
Numer części8_78-2er

9. LEONARDO HOME

#ad

740 ml, LEONARDO HOME 066411 kieliszek do czerwonego wina, Brunelli 6 szt

#ad
LEONARDO HOME #ad - X szer. Zakres dostawy i wymiary: 6 kieliszków do czerwonego wina, 9 x 9, 200 ml pojemności użytkowej, 160 g, 9 cm wys. X gł. Wymiary kieliszka: 26 x 9, 740 ml po brzegi. Wysokiej jakości wzornictwo: leonardo jest synonimem wyjątkowości – kieliszki do czerwonego wina z serii Brunelli są utrzymane w nowoczesnym stylu i przyciągają wzrok na każdym nakrytym stole.

Na co dzień: kieliszki do wina można bez problemu myć w zmywarce i pozostają przy tym błyszczące i krystalicznie czyste – na prostej podstawie nie zbierają się żadne uciążliwe pozostałości wody podczas mycia w zmywarce. Idealne na uroczyste chwile: oprócz zastosowania na uroczyste okazje, takie jak urodziny i ślub, kryształowe kieliszki są idealnym pomysłem na prezent na piękne zaproszenia.

Jakość na najwyższym poziomie: dzięki wyciągniętemu trzonkowi kieliszek do czerwonego wina jest wykonany w jednym kawałku, wyjątkowo wytrzymały, odporny na uderzenia i bez brzydkich szwów prasowanych – szerokie dno kielicha zapewnia delikatny aromat i wspaniałą przyjemność z wina.
MarkaLEONARDO HOME #ad
Producentglaskoch #ad
Wysokość10.24
Długość3.9
Waga0.35
Szerokość3.9
Numer części066411
Model066411