Top 10 Lenco Plattenspieler Mit Lautsprecher – Gramofony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lenco

#ad

Automatyczne zatrzymanie, obudowa MDF, Lenco LS-500 Hi-Fi gramofon z Bluetooth, z zewnętrznymi głośnikami 2 x 30 W RMS, napęd pasowy, dąb, przedwzmacniacz

#ad
Lenco #ad - Gramofon stereo z głośnikami - profesjonalny gramofon jest wyposażony w 2 zewnętrzne głośniki o wyglądzie drewna. Można to zrobić za pomocą wszystkich ulubionych urządzeń, takich jak telefon, iPad lub komputer bezpośrednio przez zewnętrzne głośniki gramofonu.

Oba głośniki mają moc 30 w i idealnie nadają się do zastosowania w salonie, sypialni lub w większych pomieszczeniach, takich jak sale gimnastyczne. Wejście bluetooth - odtwarzanie muzyki bezprzewodowo za pomocą funkcji Bluetooth. Solidna płyta żelazna - precyzyjnie wykonana płyta żelazna 280 mm tworzy równomierną masę nośną dla idealnej stabilności i rotacji; podnosi odtwarzanie Hi-Fi na nowy poziom.

Regulowana przeciwwaga, zapobiegająca skaleczeniu- niezbędny dla każdego poważnego klasycznego gramofonu; przeciwwaga ramienia dźwiękowego w połączeniu z zaawansowanym systemem Anti-Skating zapewnia płynny ruch rysika i zapobiega skokom i zniekształceniom.
MarkaLenco #ad
ProducentLenco #ad
Wysokość4.84
Długość16.46
Waga12.37
Szerokość13.62
Numer częściLS-500OK Wood
ModelLS-500OK Wood
Gwarancja24 Miesięcy

2. Lenco

#ad

Lenco LS-100 – Hi-Fi gramofon z Bluetooth 5.0 – głośniki zewnętrzne – 2 x 10 W RMS – napęd pasowy – automatyczne zatrzymanie – drewno, 20 W RMS

#ad
Lenco #ad - Czy jesteś gotowy do odtwarzania list odtwarzania Spotify? Możliwe jest podłączenie smartfona, tabletu lub laptopa do LS-300 i słuchanie muzyki cyfrowej. Wystarczy połączyć się przez Bluetooth i zniknąć. Jeśli zamiast tablicy rejestracyjnej chcesz przeczytać listę Spotify na smartfonie, nie stanowi to problemu.

Gramofon ls-100 jest dostarczany z dwoma zewnętrznymi głośnikami, osłoną przeciwpyłową i zasilaczem sieciowym. Głośniki są gotowe do użycia. Ceramiczny system mikrofonu: system mikrofonowy zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Dzięki temu na pewno będą odtwarzane ciepłe dźwięki. Prędkość gry: ls-100 ma trzy prędkości odtwarzania, dzięki czemu można grać jak zwykle długie dyski i pojedyncze 33, 45, 78 obr.

Min napęd pasowy zapewnia stałą prędkość obrotową i cichą pracę. Funkcja bluetooth: wbudowana funkcja bluetooth sprawia, że ls-100 jest idealnym pudełkiem strumieniowym dla urządzeń obsługujących technologię Bluetooth. Jakość dźwięku: zewnętrzne głośniki ls-100 o mocy wyjściowej 2 x 10 w rms zapewniają czystą przyjemność słuchania muzyki. Wszechstronność: dzięki wbudowanemu wyjściu cinch i funkcjom bluetooth ls-100 może być używany na różne sposoby.
MarkaLenco #ad
ProducentLenco #ad
Wysokość11.81
Długość157.48
Waga8.82
Szerokość196.85
Numer częściLS-100WD
ModelLS-100WD
GwarancjaOgraniczona gwarancja

3. Lenco

#ad

Lenco LS-440 gramofon – gramofon Bluetooth – wbudowane głośniki 40 W RMS – napęd pasowy – kontrola skoku – przedwzmacniacz – wyjście RCA i AUX-In – niebieski LS-440BUBG

#ad
Lenco #ad - Napęd pasowy: podobnie jak wszystkie popularne gramofony, ls-440 jest również wyposażony w napęd pasowy. Moc wyjściowa głośników wynosi 40 W RMS.

Prędkość można regulować na 33 i 45 obr. Min. Ponadto ls-440 jest wyposażony w Pitch Control. Przedwzmacniacz: dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi LS-440 może pracować samodzielnie lub jako część systemu Hi-Fi. Gramofon: lenco ls-440 to pełnowartościowy gramofon z wbudowanymi głośnikami i funkcją Bluetooth. Audio technica: aby dźwięk spełniał wysokie oczekiwania, wbudowany jest system odbioru audio Technica. Bluetooth: gramofon może być sterowany przez bluetooth 5. 0 z urządzeń zewnętrznych, takich jak smartfony i tablety, i może być używany jako głośnik.
MarkaLenco #ad
ProducentLenco #ad
Waga12.57
Numer częściLS-440BUBG
ModelLS-440BUBG
Gwarancja24 miesiące gwarancji sprzedawcy

4. Lenco

#ad

Lenco LBT-188 gramofon – gramofon Bluetooth – napęd pasowy – 2 prędkości 33 i 45 obr./min – odporny na kating – digitalizacja winylu na MP3 – ciemnobrązowy, LBT-188 WA, orzech włoski

#ad
Lenco #ad - Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe audio przez Bluetooth. Napęd pasowy: napęd można regulować do 33 obr. Min i 45 obr. Min. Lbt-188 można łatwo połączyć z zewnętrznymi głośnikami Bluetooth i słuchawkami.

Jakość: gramofon lenco lbt-188 bluetooth to przemyślany i wysokiej jakości produkt z asortymentu europejskiej firmy. Dzięki temu można grać jak zwykle długie płyty i single. Gramofon bluetooth: lenco lbt-120 to gramofon xxi wieku. Przedwzmacniacz: zintegrowany przedwzmacniacz umożliwia podłączenie LBT-120 również do istniejących instalacji. Digitalizacja: dzięki zintegrowanemu portowi USB można bezpośrednio digitalizować płyty LP i single bez konieczności korzystania z komputera PC. W zakres dostawy wchodzi gramofon Lenco LBT-188 Bluetooth, pasująca osłona przeciwpyłowa, odbiornik i niezbędna dokumentacja.
MarkaLenco #ad
ProducentLenco #ad
Wysokość4.92
Długość16.34
Waga10.58
Szerokość14.17
Numer częściLBT-188WA
ModelLBT-188 WA
GwarancjaGwarancja producenta

5. Lenco

#ad

Czarny/srebrny, Lenco LBT-188 gramofon, napęd pasowy, gramofon Bluetooth, 2 prędkości 33 i 45 obr./min i szczotka z włókna węglowego Hama do długich płyt do gry

#ad
Lenco #ad - Dzięki temu można grać jak zwykle długie płyty i single. Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe audio przez Bluetooth. Lbt-188 można łatwo połączyć z zewnętrznymi głośnikami Bluetooth i słuchawkami. Produkt 2: zastosowanie: włóż płytę gramofonową do odtwarzacza i uruchom.

Produkt 1: napęd pasowy: napęd można regulować do 33 obr. Min i 45 obr. Min. Produkt 2: składany pałąk do ochrony i czyszczenia włosia: włosie jest przeciągane przez pałąk, dzięki czemu kurz usuwa się ze szczotki. Produkt 2: antystatyczne włókna węglowe: usuwają kurz z rowków płyty gramofonowej i zapobiegają przedostawaniu się kurzu przez płytę gramofonową. Produkt 2: skuteczne i delikatne czyszczenie dla lepszego efektu dźwiękowego: redukuje trzaskające dźwięki podczas odtwarzania płyty spowodowane kurzem.

Produkt 1: przedwzmacniacz: zintegrowany przedwzmacniacz umożliwia podłączenie LBT-120 również do istniejących instalacji. Produkt 1: gramofon bluetooth: lenco lbt-120 to gramofon xxi wieku. Produkt 1: digitalizacja: dzięki zintegrowanemu portowi USB można bezpośrednio digitalizować płyty LP i single bez konieczności korzystania z komputera PC. Podczas odtwarzania należy trzymać szczotkę od góry bez mocnego nacisku na płytę gramofonową.
MarkaLenco #ad

6. Lenco

#ad

2 prędkości 33 i 45 obr./min i szczotka do czyszczenia z włókna węglowego Pro-Ject Brush it do płyt gramofonowych, gramofon Bluetooth, napęd pasowy, Lenco LBT-188 gramofon

#ad
Lenco #ad - Lbt-188 można łatwo połączyć z zewnętrznymi głośnikami Bluetooth i słuchawkami. Produkt 1: napęd pasowy: napęd można regulować do 33 obr. Min i 45 obr. Min. Produkt 1: przedwzmacniacz: zintegrowany przedwzmacniacz umożliwia podłączenie LBT-120 również do istniejących instalacji.

Produkt 1: digitalizacja: dzięki zintegrowanemu portowi USB można bezpośrednio digitalizować płyty LP i single bez konieczności korzystania z komputera PC. Produkt 2: Eliminuje ładunki elektrostatyczne. Produkt 2: przewodzące włókna węglowe. Produkt 2: usuwa drobne cząsteczki kurzu. Produkt 2: szczotka z włókna węglowego do czyszczenia płyt LP przed każdym odtwarzaniem. Dzięki temu można grać jak zwykle długie płyty i single. Produkt 1: gramofon bluetooth: lenco lbt-120 to gramofon xxi wieku. Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe audio przez Bluetooth.
MarkaLenco #ad

7. Lenco

#ad

W drewnianej obudowie z wbudowanymi głośnikami i wbudowanym wzmacniaczem, 2 x 3 W, Lenco Gramofon LS-50 ze złączem USB

#ad
Lenco #ad - Lenco ls-50 to nowoczesny gramofon z dwoma wbudowanymi głośnikami. Lenco ls-50 jest dostarczany ze zdejmowaną pokrywą, która chroni gramofon przed kurzem. Każde pomieszczenie będzie rezonować z muzyką. Bez względu na to, po prostu przełącz się z 33 na 45 lub 78 rund, aby uzyskać większą głośność, jaką muzykę słuchasz, użyj zewnętrznych głośników i złącza cinch z tyłu gramofonu.

Zapomnij o skomplikowanych instalacjach muzycznych, ponieważ Lenco LS-50 po prostu odtwarza Twoje płyty gramofonowe. Dostępne są dwa modele tego gramofonu: drewno i szary, dlatego gramofon Lenco LS-50 jest dostępny dla każdego. Dzięki lenco ls-50 możesz cieszyć się muzyką z przeszłości, która od lat jest odtwarzana na modnych urządzeniach.

Postacie tych gramofonów są niesamowite. Naciśnij jeden przycisk, aby cieszyć się ulubionym winylem. Ciśnienie igły można łatwo regulować dzięki regulowanej przeciwwadze. Chcesz również słuchać ulubionej płyty cd na laptopie lub telefonie? Przekształć swój fizyczny dysk twardy na pliki cyfrowe za pomocą portu USB w rekordowym czasie.
MarkaLenco #ad
ProducentLenco #ad
Wysokość16.14
Długość12.99
Waga5.51
Szerokość4.65
Numer częściLS-50WD
ModelLS-50WD
Gwarancja24 Miesięcy

8. Lenco

#ad

Lenco LBT-188 gramofon – gramofon Bluetooth – napęd pasowy – 2 prędkości 33 i 45 obr./min – odporny na kating – digitalizacja winylu na MP3 – brązowa sosna

#ad
Lenco #ad - Wbudowany przedwzmacniacz stereo umożliwia podłączenie odtwarzacza do prawie każdego systemu Hi-Fi. Wystarczy zeskanować płyty gramofonowe za pomocą portu USB za pomocą dołączonego oprogramowania. Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe audio przez Bluetooth z odtwarzacza rejestratora do głośników lub słuchawek. Zakres dostawy: tarcza obrotowa, ochrona przed kurzem, instrukcja użytkowania. Półautomatyczny, automatyczny powrót ramienia, odtwarzanie płyt i singli 33 obr. Min, napęd pasowy, 45 obr. Min.
MarkaLenco #ad
ProducentLenco #ad
Wysokość4.96
Długość16.54
Waga10.58
Szerokość14.17
Numer częściLBT-188PI
ModelLBT-188 PI
Gwarancja24 Miesięcy

9. Lenco

#ad

único, Lenco Gramofon L-30 drewniana obudowa odtwarzacz winylowy z przyłączem USB do digitalizacji płyt gramofonowych

#ad
Lenco #ad - Wbudowany przedwzmacniacz do bezpośredniego podłączenia do urządzeń Hi-Fi RCA, Chinch. Gramofon z napędem pasowym i funkcją automatycznego zatrzymania.

Oprogramowanie Audacity jest dołączone do zestawu. Szlachetna drewniana obudowa, 300 mm duży gramofon, odtwarzacz winylowy ze zdejmowaną osłoną przeciwpyłową, odtwarza płyty LP i single 33 i 45 obr. Min. Magnetyczny przetwornik mMC: igła jest wymienna pojedynczo, bez konieczności zmiany całego systemu odbiornika. Połączenie usb z komputerem pc i mac w celu digitalizacji płyt. Zakres dostawy: odtwarzacz płyt gramofonowych, instrukcja obsługi w języku niemieckim.
MarkaLenco #ad
ProducentLenco #ad
Wysokość4.41
Długość16.22
Waga7.24
Szerokość12.72
Numer częściL-30BK
ModelL-30BK
GwarancjaGwarancja producenta.

10. Lenco

#ad

único, Lenco L-30WD USB gramofon – gramofon z napędem pasowym – 33 i 45 obr./min – USB – RCA Line-Out – digitalizacja płyt gramofonowych – przedwzmacniacz – drewno

#ad
Lenco #ad - Wytrzymała konstrukcja: napęd, głośniki i pozostałe elementy elektroniczne są wbudowane w obudowę MDF; zwiększa to płynność pracy i zmniejsza wibracje; ponadto L-30 jest standardowo dostarczany z osłoną przeciwpyłową.

Przyłącza: gramofon jest wyposażony w wyjście rca; dzięki wyjściu rca, l-30 można podłączyć do zewnętrznych głośników i istniejących urządzeń; złącze USB znajduje się z tyłu urządzenia. 2 prędkości: lenco l-30 umożliwia odtwarzanie pojedynczych i długich płyt przy 45 i 33 obr. Min; napęd pasowy zapewnia przy tym niezbędną płynną pracę. Jakość: gramofon lenco l-30 usb to przemyślany i wysokiej jakości produkt z asortymentu europejskiej firmy z tradycjami; w zakres dostawy wchodzi gramofon Lenco L-30, osłona przeciwpyłowa, adapter sieciowy CE-UK z wtyczką wielofunkcyjną, kabel RCA i niezbędna dokumentacja.

Gramofon usb: gramofon lenco l-30 usb to idealne połączenie starego i nowego; nowoczesna technologia łączenia w sprawdzonej szatie gramofonu Lenco - digitalizacja płyt LP jest dziecinnie prosta dzięki L-30 .
MarkaLenco #ad
ProducentLenco #ad
Wysokość16.14
Długość12.6
Waga7.24
Szerokość4.72
Numer częściL-30WD
ModelL-30WD
GwarancjaOgraniczona gwarancja