Top 10 Sicherungsgerät Klettern – Sprzęt asekuracyjny i zjazdowy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Black Diamond

#ad

BIG Air XP Package urządzenia do tworzenia kopii zapasowych, w rozmiarze uniwersalnym

#ad
Black Diamond #ad - Przyrząd asekuracyjny z miejscem na zawieszenie: bez zawieszenia standplatz. Obszar zastosowania: ​, sportklettern skała. Opis-typ: tuber.
MarkaBlack Diamond #ad
ProducentBlack Diamond #ad
Wysokość3
Długość7
Waga0.11
Szerokość4
Numer częściBD6200830000ALL1
ModelBD6200830000ALL1
Gwarancja2 year manufacturer

2. PETZL

#ad

PETZL, Urządzenie zabezpieczające GRIGRI – unisex, czarne, rozmiar uniwersalny

#ad
PETZL #ad - Równomierne, wygodne spuszczanie powietrza dzięki progresywnej regulacji przepływu liny. Komfort zabezpieczania dzięki wsparciu blokującemu przez krzywki zaciskowe: w przypadku upadku lub zatrzymania wspinacza lina się napina, krzywka zaciskowa obraca się i sięga do liny, aby ją zablokować.

Wygodna obsługa dźwigni do łatwego poluzowania liny. Kompatybilny ze wszystkimi dynamicznymi linami pojedynczymi od 8, 9 do 10, 5 do 11 mm i zoptymalizowany pod kątem średnicy od 8, 5 mm. Ułatwia sprawdzanie tras wspinaczkowych. Urządzenie zabezpieczające ze wsparciem blokującym ułatwiające manewry zabezpieczające w hali i na skale. Nadaje się dla wszystkich użytkowników do zabezpieczania podczas wspinaczki i na topropie.
MarkaPETZL #ad
ProducentPetzl #ad
Wysokość1.18
Długość14.37
Waga0.39
Szerokość11.22
Numer częściD014BA01
ModelPET_10076-PET_10076::RED:
GwarancjaProducent

3. PETZL

#ad

Niebieski, rozmiar uniwersalny, PETZL Bezpiecznik Verticality

#ad
PETZL #ad - Wyjątkowy komfort podczas spuszczania powietrza: wygodna obsługa i łatwe luzowanie linki za pomocą ergonomicznego uchwytu, równomierne, wygodne spuszczanie powietrza dzięki progresywnej regulacji przepływu liny. Nadaje się dla wszystkich użytkowników: łatwa obsługa, optymalny stosunek między oszczędnością wagi 175 g, umożliwia zabezpieczenie podczas wspinaczki i w górnym ropie, kompaktową konstrukcją i solidną konstrukcją.

Urządzenie zabezpieczające ze wspomaganiem siły hamowania, 5 do 11 mm i zoptymalizowany pod kątem średnicy od 8, trzymając linkę hamulcową. Kompatybilność z linkami: pojedyncze liny od 8, 5 do 11 mm. Dlatego należy zawsze trzymać linkę hamulcową w dłoni. Ręka wspiera mechanizm zaciskowy, linka naciąga się, kompatybilne z pojedynczymi linami o każdej średnicy do zabezpieczenia w hali i na skałach: uchwyty jak w przypadku wszystkich urządzeń zabezpieczających: Linka jest prowadzona do urządzenia, 9 do 10, a jedna ręka znajduje się zawsze na lince hamulcowej.

Komfort zabezpieczania dzięki wsparciu siły hamowania: w przypadku upadku wspinacza urządzenie obraca się na karabińczyku, a mechanizm zaciskowy chwyta w linę, 5 mm. Materiał: części boczne z aluminium, mechanizm hamulcowy i krzywki zaciskowe ze stali nierdzewnej, dźwignia ze wzmocnionego nylonu. Kompatybilny ze wszystkimi dynamicznymi linami pojedynczymi od 8, aby ją hamować.
MarkaPETZL #ad
ProducentPetzl #ad
Wysokość2
Długość8
Waga0.39
Szerokość5
Numer częściD014BA02
ModelPET_10076-PET_10076::BLUE:
GwarancjaBrak gwarancji

4. PETZL

#ad

Jeden rozmiar, Petzl Grigri +, szary

#ad
PETZL #ad - Wspomaganie hamowania. Uchwyt antypaniczny. Optymalny dla lin pojedynczych o Ø od 8, 9 do 10, 5 mm.
MarkaPETZL #ad
ProducentPetzl #ad
Wysokość1.18
Długość14.37
Waga0.44
Szerokość11.22
Numer częściD13A G
ModelD13A G

5. PETZL

#ad

Urządzenie zabezpieczające Reverso – unisex, rozmiar uniwersalny, czerwone, PETZL

#ad
PETZL #ad - Wszechstronne, lekkie urządzenie zabezpieczające i zwijające do użycia z jednym lub dwoma linkami, które nadaje się do zabezpieczenia podpór z podstawy. Tryb reverso do zabezpieczenia jednego lub dwóch dodatkowych podwyższeń.

Kompatybilny z większością linek dynamicznych linki proste od 8, 1 do 9, 9 do 9, 5 do 10, 2 mm i podwójne liny od 6, półliny od 7, 5 mm, 2 mm. Uchwyty jak w przypadku wszystkich urządzeń zabezpieczających: linka jest prowadzona do urządzenia, a jedna ręka zawsze znajduje się na lince hamulcowej. Kontrola tarcia hamulcowego za pomocą rowków hamulcowych w kształcie litery V z wcięciami. Wszechstronne możliwości zastosowania podczas wspinaczki sportowej, wspinaczki na trasach wieloliniowych i podczas wspinaczki górskiej: nadaje się do zabezpieczenia wspinacza i do zjazdu na jednej lub dwóch linach.
MarkaPETZL #ad
ProducentPetzl #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.15
Szerokość1.97
Numer częściD017AA02-Red
ModelD017AA02
GwarancjaBrak gwarancji

6. PETZL

#ad

Pomarańczowy, rozmiar uniwersalny, PETZL Unisex szary Plus Petzl zamek bezpieczeństwa

#ad
PETZL #ad - Przełącznik guzikowy umożliwia wybór pomiędzy dwoma trybami ubezpieczenia: Moulinette lub wspinaczka z przodu. Blokada bezpieczeństwa z podparciem krzywki, z uchwytem panicznym, szczególnie nadaje się do treningu i intensywnego użytkowania.

Wspólna technika, oparta na akompaniamencie liny w urządzeniu i trwałym trzymaniu jednej ręki na lince hamulcowej. Opcjonalne pełne ubezpieczenie! szczególnie nadaje się do treningu, dzięki uchwytowi do paniki, GRIGRI + jest zamkiem bezpieczeństwa do wspinaczki w studiu fitness i do wspinaczki. Wzmocniony dla intensywnego użytkowania, jest używany ze wszystkimi pojedynczymi strunami o średnicy od 8, 5 do 11 mm.
MarkaPETZL #ad
ProducentPetzl #ad
Wysokość1.18
Długość14.37
Waga0.44
Szerokość11.22
Numer częściD13A AG
ModelD13A AG

7. PETZL

#ad

Szare, PETZL, Urządzenie zabezpieczające Verso – unisex, rozmiar uniwersalny

#ad
PETZL #ad - Wytrzymała konstrukcja i niewielka waga. Kompatybilność z linami: liny pojedyncze od 8, 5 do 11 mm, 2 mm i liny podwójne od 6, 9 do 9, połówki od 7, 1 do 9, 2 mm. Narzędzia pomocnicze do wspinaczki i wspinaczki górskiej. W kolorze szarym. Kontrola tarcia hamulcowego dzięki rowkom hamulcowym w kształcie litery V z wcięciami.
MarkaPETZL #ad
ProducentPetzl #ad
Wysokość5.12
Długość7.09
Waga0.12
Szerokość0.2
Numer częściD019AA00
ModelD019AA00
Gwarancjabrak

8. TRIWONDER

#ad

Eksploracji jaskiń, na zewnątrz 50 kN, TRIWONDER 50KN urządzenie do odciągania liny, 8 descender z uszami, czarna, urządzenie zabezpieczające do wspinaczki

#ad
TRIWONDER #ad - Anodowanie powierzchni minimalizuje tarcie między liną a urządzeniem odciągowym, zapobiega uszkodzeniu liny. Wymiary -- rozmiar: 17 x 17 cm, maksymalne napięcie: 50 KN.

Warunki zastosowania – Łożyska 50 kn są wykorzystywane głównie do prac lotniczych, ratownictwa technicznego, wspinaczki górskiej, badań jaskiń i aktywności sportowych. Zastosowanie – nadaje się do wspinaczki, mycia okien, badań jaskiń, żeglowania, ochrony technicznej, ścinania drzew, prac powietrznych itd. Nadaje się do średnic – 8-13 mm. Materiał – stop aluminium lotniczego 7075, lekkie, 8-kształtne łożyska z uszami, wysoka wytrzymałość.
MarkaTRIWONDER #ad
ProducentTRIWONDER #ad
Waga0.62
Numer częściOS0314
ModelOS0314

9. PETZL

#ad

Szary, Petzl Grigri przyrząd do asekuracji, 0

#ad
PETZL #ad - Duża łatwość obsługi. Obszar zastosowania: wspinaczka z asekuracją; asekuracja na wędkę. Szybkie wydawanie liny. Funkcja blokady półautomatycznej. Odpowiednie liny: 8, 9–11 mm.
MarkaPETZL #ad
ProducentPetzl #ad
Wysokość2
Długość8
Waga0.4
Szerokość5
Numer częściD14BG
ModelGrigri 2

10. Black Diamond

#ad

Black Diamond Sproting Goods, rozmiar uniwersalny

#ad
Black Diamond #ad - Kilka trybów tarcia linki do zabezpieczania i opuszczania liny. Zabezpieczanie w toprope i do przodu. Tuber. Wytrzymały, stabilny kabel, który nie zaplątuje się między linami. Materiał: 100% aluminium.
MarkaBlack Diamond #ad
ProducentBlack Diamond #ad
Wysokość2.65
Długość3.65
Waga0.14
Szerokość5.65
Numer częściFBA_BD620075BLAKALL1
ModelBDI_10024-BDI_10024::BLACK:
Gwarancja24 Miesięcy